Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Photosynth

Hergonan

Öne çıkan mesajlar

Denemek için şu linke tıklayabilirsiniz...
Bu program internetteki fotoğrafları toplayıp karşılaştırdıktan sonra fotoğrafları birleştiriyor, böylece panoramik bir şekilde çevrede dolaşabiliyorsunuz...
Bir nevi google earth yani. Şu anki versiyonu tatmin edici olmasa bile bence güzel.

Videoda gösterilense programın daha gelişmiş hâli, bir ekranda yüzlerce gblik fotoğrafı, videoyu etc gösterebiliyorsunuz ve sadece fareyi kullanarak yüksek detaylı fotoğraflara zoom yapabiliyorsunuz, fotoğraflar onlara bakarken yükleniyorlar falan filan. Bu arada hafıza sadece ekranda görünen pikseller için kullanılıyor, böylece sistem zorlanmıyor.

Heh, anlatması zor :/
Deneme sürümü gelişince burdan haber veririm

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 01:26 tarihinde, Hergonan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

denedim hakkaten harika bi iş çıkarıo.. ancak nasa video sunda 4 mil öteyi bile net gösteriodu resmen ben o kadar büyük bi perfomans alamadm.. aynı foto içinde de yaklaştıramıo.. bi meydandaki heykelemi bakıcaksın, o heykelin de ayrıca resmi çekilmiş zaten onu seçmek zorundasın ayrıntı için..yoksa program oraya baktıını anlayıp otomatik olarak açamıo.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu ne ki?

tamam resimlere bakıyoruz da niye bakıyoruz.Ben istedigim bi yere bakamadım.

Google'dan buna karşılık bi program bekliyoruz!!11

Ha bide,ayni şeye benziyor, hani bi film vardi.bi polis, bi terörist saldırsını çözmek için, gizli servisin geçmişten görüntü ve ses yakaladıgı bi makinasini kullanıyordu.hatta onla geçmişe bile gitti falan.

işte ona benzettim.

[ Mesaj 25 Ağustos 2007, Cumartesi - 13:35 tarihinde, ShadowFax tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

oyy dleiricem mesela düşünün bi

boğazı cektik super ordan bi collection yapyık sonra mesel galata kulesinden ve sulaymanıyeden yaptık

sorna dedikmmi bu iki clllection rasındaki leri bul birleştir, bölece boğazdan gaşata kulesine bağ burda orda suleymanıyeye ordan tarihi yarım adaya falan....

muhteşem bişi bu ya.

veya adriana lima (ben sevmem siz cok seviyosunuz) almışlar kızı cekmişler böle 1000 tane bi gecip gecip bakıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...