Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mafia 2

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Sifir sorunla oynuyorum ben, henuz hic bir sikinti yasamadim, malum konulara girmeyeyim diyorum ban man patlatirlar mazallah.
Oyun acikcasi zaten adam gibi oyun cikmayan donem icin gayet iyi, ha ilk Mafia'daki intense storyline yok, ciddi ciddi bi mafioso filmi tribi isleyememisler konuyu, sirf ilk oyunun hatrina zevkle oynuyorum ben ama, apaci mob tribini falan guzel yapmislar bayagi, grafikler de gayet net ve guzel, 8800gtx ile sadece antialiasing kapaliyken cok cok rahat oynayabiliyorum. Sikinti cekenler driver update falan yapsin, ayrica onceki sayfalarda da malum konu hakkinda birseyler karalamis birileri.

70 kusurlerde bi not gayet iyi bence, belki 80'i zorlar, oturulur oynanir bitirilir, ilk oyun gibi doyurmaz ama, simdiden sezdim ben bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel güzel.

bitiyor Chapter 14'ün içindeyim.

radyoda bi şarkı çalıyo böyle güzel bişey.

adını bilen var mı şarkının?

içinde

... ling ting down
... sing your song

falan geçiyo. ling ting down'u baya bi salladım.

ch15

Derek'i öldüremiyorum :/ Aşırı zor hangarına giriyorum 1312 yerden ateş ediyorlar :(

Sosyal ağlarda paylaş

üsttekine tavsiye

bak şimcik

aslında orda ölmenin nedeni molotoflar tahminimce hemen soldaki kutuya siper alıyosun bende öle yapmıştım. ama ateşler can götürmye decam ediyor ordayken. kutuya siper almadan biraz arkasında dur soldan sağdan gelenleri öldür taramalıylan:P ben sonra karşı tepedekine g3 mü ne bi tüfeng var onla headshot attım kafası görünüo zaten anca :) bi baktım şişko patronmuş öle işte zor değil aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi hoş ta bence 1. si kadar efsane olmamış. Hikaye falan sarmadı beni ne bileyim. Oyunu başlarında zaten sinematik-dövüşme-araba sürme combosunu yapıyoruz sürekli.Sıkıyo bi süre sonra
Bi de aradan geçen 8 yılda o kadar kasmanın sonucu bu mudur yani diye sormadım değil..
DLC lerle oyunun extradan uzatılması çok saçma bence 1 ne güzeldi ya ah ah
Yani ben daha ne olduğunu anlamadan oyun bitti lol
Sosyal ağlarda paylaş

oynuyorum şu anda da yani öyle detaylar var ki, "vay bee" dedirtti, ama öyle detaylar yok ki, oha dedirtti. abi 1. oyunda bile olan kırmızı ışıkta geçince, hız limitini aşında polisin çevirmesi bu oyunda yok? ben bişeyi yanlış mı yapıyorum anlamadım. Speed limiter bile varken oyunda, hız limitinin 40 olduğu yerde polisin yanından 60 ile geçiyorum, tık yok. polis dibimdeyken kırmızı ışıkta geçiyorum, arabadaki adam "vito, kırmızıda geçtin anam" dedi ama polisten ses seda yok.

diğer arabaların beni neredeyse yok sayması da cabası. ufak bi sıkışıklık oldu, solumdan gelen arabanın önündeyim, ben sanki önünde değilmişim gibi üstüme sürdü. genelde de böyle oluyor hep. ben geçerken durmak gibi bir anlayışları yok diğer araçların.

yoldaki vatandaşlara silah çekip suratlarına doğrultuyorum, hiçbir tepki yok, mal mal bakıyorlar.

bunların dışında aracı kaldırırken hafif geriye kayması, arabanın üzerinde biriken karın arabayı hareket ettirince yavaş yavaş düşmesi vs. gibi ufak detaylar var hoşuma giden. Oyun genel olarak sarıyor tabiiki ama niye böyle saçma eksikler var anlamış değilim. resmen oyunu bitirmeden çıkarmışlar gibi geldi.

ha bi de son olarak, oyunda direksiyon desteği yok sinir oldum. yine mafia 1 'de olan özellik, bu oyunda kalkmış. meh...
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

şey ya 40 olan yerde 60 la gidince bişi demiyolar çok hızlı gidersen 80 üzeri bi de polis senle aynı şeritte olunca kovalıyolar.yaw hem yakalasa noluyo al bakim şunu diip para verip gidion

abi önümde bi engel olması lazım yani ben yardıra yardıra gidebiliyorum. zaten 80'le falan gidince kontrolden çıkıyor araba boka sarıyor, nadir 80'e çıkıyorsun, 60'la da kimse bişey demiyor, kırmızı ışık falan da serbest. ee abi o zaman oyun dünyasının bi anlamı kalmıyorki direk arcade moduna geçiyor oyun. yani ben görevimi yaparken engellerle karşılaşmayacaksam, tek engel eski tip oyunlardaki gibi bana ateş eden kaka düşmanlar olacaksa ne zevki kalır onun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...