Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kotalıdan kotasıza geçiş?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Az önce 1024 6gb kotalıdan sınırsıza geçiş yaptım da bir iki not ekleyeyim, düşünen arkadaşlara bilgi olsun.

Faturalandırma tarife değişikliği yaptığınız güne kadar oluyor. Atıyorum bugün yaptınız, kotayı aşmadıysanız ekstra ücretlendirme olmuyor.

Bizzat şubeye gitmenize gerek yok, sadece hat kimin üzerine kayıtlıysa o kişiye özel 1-2 soru soruluyor, o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ay ortasinda hizi arttirip ayni zamanda limitsize gectim.. dilekceyi verdikten sonra ayni gun gerceklesti.. ama 30 kusur ytl fazladan para gelior bi ay sonra faturada, sebebi ise ay ortasinda tarife degisikligi yapildigi icin.. faturanin arkasinda bunu yazior su anda adini hatirlayamiyorum

2mb limitsize 120 ytl kusur fatura geldi ilk ay (sadece bir aylik, daha onceki aylar odenmisti)
Sosyal ağlarda paylaş

benim baglantim abimin adina ve abim yurtdışında yaşıyor. telefonla defalarca denedim mamafih geçiremedim ( abim gibi konuştum evet) tüm kimlik bilgilerini herşeyi verdim ama telekoma kadar gelmeniz lazim dediler... yil olmuş neredeyse 2008 ama internet sitesinden veya telefondan herhangi birşey yapılamiyor...
bir de reklam yapmışlar sakıncasız internet diye... kınıyorum efendim kınıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...