Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ACİL; 2 aylık dişi sibiryakurdu, golden melezine yuva aranmakta.

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Henüz iki aylık olan prenses eğer yuva bulmamazsa Çanakkale köpek barınağında ölümüne terkedilecek.

Gerçekten güzel bir hayvan, beyaz kürklü, mavi gözlü.

Yarın sabaha resim koyarım. Yerim olsa ben almak isterdim ama evde aile büyükleri hayvan sevmiyor :/ kendi evim olsaydı keşke dedirten bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

kızımız biraz bastıbacak bu arada muhtemelen babası kırmaydı diyedüşünüyoruz zaten annenin anenbabayı biliyoruz da babanın ailesini hiç bilmiyoruz

sahiplenmek isteyenler önlerinde en az 10 sene bakmaları gereken bir ev arkadaşı olduğunu göz önüne alsın lütfen :)

biraz da nazlı bir kız bu

[spo][/spo]

[ Mesaj 16 Ağustos 2007, Perşembe - 16:12 tarihinde, BabacumMostors tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

son gelişme;

dün gece bir ailenin sahiplendiğini duymuştum ama kesin bir şey yoktu sadece köpeğialıp otele gitmişler gün içinde onlarla görüşecektim fırsat olmadı vs daha sonrasında kızımızı tanıd8k birmekanın çevresinde bulmuşlar bize haber verdiler saolsunlar az önce olanları öğrendim ki bizim huysuz kız yerini yabancıladığından mıklamış vıklamış gece ve muhtemelen sokağa atmış sözde "hayvan sever" aile zavallı kızımızı bulmuşlar kir pas içindeymiş güün geri kalanında onunla ilgilendik

evet durum budur hâlen ev aramaktayız şimdilik 3 talip var hepiniz de buradansınız :) biraz sorna annenin saghibesi de gelecek bir durum değerlendirmesi yapacağız

bu arada cüce geldi taa istanbullardan buraya kızımızla tanıştı baktı kaynaştı ama sonrasında mevcut durumda bakmanın zor olduğunu gördü "kısmet" dedik

[ Mesaj 19 Ağustos 2007, Pazar - 19:46 tarihinde, BabacumMostors tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
arkadaşlar bayaa bi zaman geçtiüstünden cevaplamayı unuttum arada kusura bakmayın

biz everdik kızı bir süre önce, şu anda güzel bir yuvası var hanımefendinin iki ablası var beraberce özel mülk koruyorlar

bizim huysuz kız bir de beklediğimizden büyük oldu en son taşıyayım dedim belim kırılayazdı

ilgilenenlere teşekkrüler tekrardan, darısı gelecekte sizin başınıza olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...