Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk işi Opeth [örn: algıda seçicilik]

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Opeth bencede (şişirildiği) kadar özel bir grup değil, dinleyicilerinin büyük çoğunluğu müzikten çok anladıklarını zanneden: "abi prog bu prog varya offf, Dream Theater'da var Pos var tanrı bunlar tanrı" diyip, hayatında King Crimson, Genesis, Camel, Yes, Gentle Giant dinlememiş yavrucaklar.
Ancak o opeth'e iyi değil diyen arkadaşın Disturbed konusunda şaka yaptığını umuyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

topicleri düzenli takip eden insanların pek çok topicte birbirini kesen göz kırpan msjlarının rast gelmesi gayet normal. zate kaç kişiyiz şunun şurasında.

ayrıca opethe laf atan cidden çarpılır. opethin şarkılarındaki ayrıntılar verilen emeğe bakıldığında disturbede gayet baskın bence. ama müzik zevk meselesidir ve zevkleri tartışmak çokta mantıklı değildir bence.

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 22:15 tarihinde, elesso tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Brutal vokalmiş böğürtüymış yırtınmakmış bunları sevmeyen ve müziğe sığdırmayan biri olmama rağmen severim Opeth'i, "Damnation Opeth'çisi" olarak tabir edilen kesimden yumuşak şarkılarına bayılırım. Hatta To Bid You Farewell gibi bir şaheseri yaratacak bir adamın nasıl olur da böyle bağırarak sesini yeteneğini harcadığını merak ederim.

Ama Opeth'e sıradan bir grup demek biraz, ne birazı bayağı bir abes.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah Zaugna olmayan pipiyle sidik yarıştırmaya devam ediyor. Eğlenceye devam o zaman.

Hangi enstürmandan özel olarak anladığını soruyorum Zaugna?

Progressive Rock'ın altın çağı 70'ler hakkında adam gibi bir fikrin olmadan nasıl günümüz Progressive'i hakkında yorum yapabildiğini soruyorum Zaugna?

Bu grupların parçalarından hangilerini adam gibi incelediğini soruyorum Zaugna?

Bu grupların hangi parçalarını sahnede çalıp yeni dinleyen insanların bu gruplar hakkında tepkileri ile "müzik" dinleyen insanların tepkilerini karşılaştırdın diye soruyorum Zaugna?

Rewendor'a tamamen katılıyorum.

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 22:37 tarihinde, glamdring_S tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o festivaldeki grupların en az yarısı placebo yerine headliner olabilir.

tool ve massive attack'in üstüne koymuşlar, lol.

edit: headlinerları görmemişim lol. "headliner" değil de "onun saatinde sahne alabilir" diyeyim; daha doğru olur.

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 22:44 tarihinde, ZaugnaKhaldun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...