Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Çaykur Rizespor

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

said:
MAÇ RİZENİN HAKKIYDI

bunu ciddi ciddi yazdınmı sen be valla helal olsun...

gerçekten sahada çok mücadele eden bi takım vardı.. Lincoln gene gösterdi klasını müthiş bi gol attı.. Volkan yaman çok güzel bi gol attı.. bazıların izlesin ehehheh :=)

kralda sonunda rekoru kırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta yaklasik 10 mac izledim beynim ambale oldu. Son mac GS maciydi. Lige en hazir takim GS gibi gorunuyo su an. Fakat izledigim en kotu Turk takimi da Ç Rizespordu heralde. Ustuste 5 pas yapamadilar butun mac. Aldiklari brezilyalilar surdibinde anirta anirta essek kesen kasap ciragi gibi ne idügü belirsiz adamlar. Hele bitanesini birak futbolcu olmayi forma acayip emant durmus. 4 gol GS yonetimini sasirtmasin kesinlikle forvete ihtiyaclari var. Neden Ardanin kesilip ayhanin oynadigini anlamadim sol kanatta , Arda oynasaydi daha farkli olurdu bence sonuc. Samet Aybaba'ya gelince mumkunse Besiktas lafini bi daha agzina almasin bence , zira bu kadar kotu bi takim daha gormemistim daha once . ( Mac 1-0 giderken Z Biryol'u almayip oyuna 2-0 dan sonra almasi buyuk takimi dusunen bi hocanin kesinlike yapmayacagi bi isti bence) Hakani gayet arzulu gördüm , hatta ilk yarida nefis bi kafa vurdu kaleci cikardi son anda. 4. golde Umit Karan ofsayttaydi yarim metre yan hakem atladi pozisyonu.
Bisey daha ekleyeyim , GS Lincolnle duran toplari da artik etkin kullanicak dediler ama ben mi yanlis hatirliyorum yoksa Schalke de butun duran toplari Kobiashvili ve Hamit kullanmıyomuydu? Zira bugun bütün kornerler ön direge ve balon gibiydi. Arda ve Linderoth daha etkili gibi geldi bana duran toplarda tabi bu benim görüşüm.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucky
üye [şikayet et]
§ 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 00:07 [ özel msj ]

MAÇ RİZENİN HAKKIYDI

bunu ciddi ciddi yazdınmı sen be valla helal olsun...

gerçekten sahada çok mücadele eden bi takım vardı.. Lincoln gene gösterdi klasını müthiş bi gol attı.. Volkan yaman çok güzel bi gol attı.. bazıların izlesin ehehheh :=)

kralda sonunda rekoru kırdı

maçı izlemedim

ahah accler karıştı, bu mesajı phyx gönderdi

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 02:36 tarihinde, -Cleglaw- tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1-0 ken maç rizenin penaltısını vermedi hakem ve maç orda bitti.

ya şurda o pozisyonun gerçekten penaltı olmadığını söyleyebilicek bir kişi varmıdır acaba?

Bir pozisyon daha başka nasıl penaltı olabilir sorarım size. Akıl var mantık var lütfen hala at gözlüğüyle bakmayın arkadaşlar. Ayıp ama. Şurda 2 tane adamakıllı konuşup anlaşabiliceğimiz fikir alışverişinde bulunup kriterini yapabilceğimiz insan yokmudur acaba?

Diğer değiniceğim nokta ise Ulusuyo. Bu şerefsiz dünkü maçta galtasaray yönetimi ile birlikte oturup maçı izledi. Goller olunca alkışladı pis pis sırıttı ve epey bi gülücük yolladı etrafa. Yahu bunu nasıl yapabiliyor? Nedir bu pişkinlik? Hiç mi onuru yok utanması yok? Yazık günah..

Lincoln. Adam gerçekten iyi bir futbolcu. Hakkını vermek lazım. Hele ki gol pozisyonu hatta o gol tamamıyle lincoln e ait. Helal olsun. Güzel seyri.

Yanlız burda bahsediceğim şey çok farklı. Bu adam sakat. Sakatken de tutup yönetim aldı bu oyuncuyu. Bi çok defa konusu açıldı orda burda dedik ki bu adam sakat neden alıyosunuz? Yönetim cevap vermedi. Sakat değil dendi.
Ama burda hepimiz biliyoruz ki bu adam yukarda yazdığım gibi sakat. Hiç bi hazırlık karşılaşmasında yada diğer maçların hiç birinde oynamamasının nedeni yada bikaç dakka girip çıkmasının nedenide bu. Tutup böyle eften püften bir maçada ilk 11 de çıkartırsan böylede sakatlığı nükseder. Kimbilir durumu nasıl? Ne kadar oynayamicak yada artık maçlarda 90 dakika forma giyebilcek mi?
Yönetim bi ton para harcayıp bu adamı aldı. Taraftara umut ışığı yakmaya çalıştı. KOmbine satmaya forma satmaya çalıştı. Fakat sakat olan bi futbolcu nasıl alınır yahu sorarım size? Ben idda ediyorum ki lincolnün durumu çok daha kötü olucak ilerleyen maçlarda. Sonunda sezonu kapatıcak. Sonra olucakları tahmin bile edemiyorum.

Maça bakarsak, verilmeyen penaltı. bariz ofsayt olan bir gol. dışında başka birşey yoktu. Diğer noktalarıda yazdım zaten. Şu yazdıklarıma karşı çıkabilcek kişiler varsa lütfen nedenlerini de düzgün bi şekilde yazsınlar. Yok bu ofsayt deildi şuda penaltı deildi. eyvallah. Şeklinde yazılara cvp vermicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle net skorun bile hala tartışmasını yapabilmenize şaşırıyorum valla.

Yok penaltıymış ofsaytmış geçin bunları, maçı izleyen zaten görür ortada oynanan futbolu. Rize ceza sahasında elini kolunu sallayarak dolaşıyordu GS. Bu skorun bu futbolun zaten tartışması olmaz

Lincoln konusuna gelince, evet bu adam sakat. Ama sakat olmasa zaten hele bu fiyata hayatta alamazdık. Sakatlık geçicidir, geçer gider zamanla, dert değil. Zaten çok yorulmadı maçta, birkaç defa fena düşürülmesine faule maruz kalmasına rağmen öyle aşırı zorlanmadı. O kadar büyütülecek bir şey değil yani sakatlık
Sosyal ağlarda paylaş

off yine hakemle kazandık allah kahretsin, federasyon istifaaa, penaltıları gör hocaa.. ohooo daha ilk maçtan da şike olmaz ki tüh yazıklar olsun.

sanki penaltı olsa maç öyle bitecek yani, rize öyle top oynuyor ki 1 i bulsa 3 ü 5 i atacak gücte.

volkan'ın mermisini armagan ediyorum size arkadaslar, kale arkası kamerasından.
Sosyal ağlarda paylaş

ukalalığa lüzum yok.bi bok biliyomuş havasına girmeyede lüzum yok.tamam yendiniz rekor kırıldı tebrikler

... dötün davasını yapmayın gari fb ibb topic ine döner sora.gider lincoln bekliyor bilmemne resimler çizilir.lucky zaten tam facia.adam phyx gitmiş geyiğine mesaj yazmış ciddimi yazdın diyo açıklıyo bide.asıl sen onu ciddiyemi aldın?sana yazık valla

[ Mesaj 13 Ağustos 2007, Pazartesi - 12:54 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...