Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zero Hour hakkında...

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ya bu oyuna gemiler eklenmicekmiydi ya?!?! gemileri göremeyince fıtık oldum ya:( gemisiz bi strateji oyunu sapsız bi adama benzer be![hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Her şey daha güzel forumlar için...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tek single playerda var onun disinda yok ama bence oyun generalsi oldukca gelistirmis skirmishe girersen görüceksin ki artik 9 ayri irk var gibi bisey olmus, generallerin hepsinin degisik gücleri ve üniteleri var...Yani ben sahsen challenge oynuyorum su an diger generallere karsi 5. bölüme gectim oldukcada eglenceli ve zorlayici (tabi easy oynarsan zevk alamazsin o baska) bunun disinda AI de oldukca büyük degisimler var bilgisayar artik bircok koldan saldiriyo...Ya kisaca (uzatmiyim fazla:)) oyunu oynadikca aradaki farki görüceksin bence harika bi exp, yeni üniteler (özellikle king raptore bittim) stratejiler ve daha bircogu eklenmis :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam zaten dünden beri oynuyorum oyunu ama yine de gemi olmaması beni hayal kırıklığına uğrattı.[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
Sosyal ağlarda paylaş

30 new unit ve kapakta uçak gemisi resmi bana da gemi var izlemini vermişti
valla yazış olacağına hiç olmasın bence
o sisteme uçak gemisi olmaz, gemilik kocaman haritalar acaip kasar.bozar olayı.ha bi de kıllık yapmasam olmaz:
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=44398&page=0[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun yenı halının cok ıyı oldugunu soyleyebılırım ...
bılgısayar da fena degıl hard da oynarken 1 vs 1 de baslarda dagıtmazsan adamı cok sorun cıkarıyor ...
AI bayaa gelısmıs ...
zaten yenı hallerıyle 9 degıl 12 olmus gıbı olmus ırk adedı (3 eskı halı halen duruyo + 9 new general var) ...
bence kacırılmaması gereken bır exp. cok ıyı ...
(bır oyunun kolay kolay bu kadar yalamam) ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

bence denge eskisinden çok daha bozuk olmuş

amerikalılar aşırı güçlenmiş zaten güçlü olan çin dahada güçlenmiş özellikle internet center ve helikopterler dengeyi inanılmaz bozmus buna karsılık gla ya eklenmiş adam akıllı birşey yok bir çin helikopteri bir atısta 15-20 buggy alabilirken bunun yanına bile yaklasıcak güc yok ,generallerdede aynı sey çin in tank general ı aşırı güçlüyken glanın işe yarıyabilecek bir generali yok

eskiden yap 10 tane overlord sal çayıraydı şimdi aletler otomatik upgrade ile geldiği gibi kırk saat düşmemekte direnen had safhada güclü 2-3 helikopter koydun mu bitti[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 27 September 2003 14:13 tarihinde demiş ki:
bence denge eskisinden çok daha bozuk olmuş

amerikalılar aşırı güçlenmiş zaten güçlü olan çin dahada güçlenmiş özellikle internet center ve helikopterler dengeyi inanılmaz bozmus buna karsılık gla ya eklenmiş adam akıllı birşey yok bir çin helikopteri bir atısta 15-20 buggy alabilirken bunun yanına bile yaklasıcak güc yok ,generallerdede aynı sey çin in tank general ı aşırı güçlüyken glanın işe yarıyabilecek bir generali yok

eskiden yap 10 tane overlord sal çayıraydı şimdi aletler otomatik upgrade ile geldiği gibi kırk saat düşmemekte direnen had safhada güclü 2-3 helikopter koydun mu bitti[hline]MAN WHO WALKS ALONE

GLA bence hala cok güclü ama sunu eklemem lazim gla ile oynamak zor.Hatta eklemem gerek ki gla bence aralarindaki en güclü irk hala, cinin tanklariyla amerikanin ucaklarinin atis gücü gla nin massive ordu sayisi yaninda pek bisey ifade etmiyo...Marauder tanki bilirsin herhalde bence oyunda overlordddan sonraki en güclü tank ve gla unitesi...Gla da taktik yapmadan savas kazanilmaz...Ama taktik yaparsan en güclü irk gla...(bence)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

evet o konuda haklisin oyunun dengesini bozan tek ünite o bence...

Sunuda eklemem lazim artik karsindakinin sectigi irka göre sende irk secmessen yenilirsin, generallerin avantajlari cok fazla mesela challenge oynarken gla nin stealth generali beni cileden cikardi harita üstünde hic bir binasi gözükmüyordu ve sneak attack denen üssünün ortasinda bi anda acilan tünellede bütün ordusunu bi anda kurdugun defansi hice sayarak üssünün ortasina cikariyodu yani cini düz gla ile yenemiyosan generalleri kullan cok cok fark ediyo...

[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 27 September 2003 18:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fitik oldum yaw eskiden 7 gla yi cin defansiyla rahat rahat (tamam o kadar rahat olmuyodu ama yinede yeniliyolardi bi süre sonra :) )yeniyodum artik nerdeyse 3 tanesini yenmek imkansiz...Ip gibi akiyo adamlar her koldan hic durmuyo...5 oyun oynadim 30ar dakkadan her oyunda 500+ gla unitesi yok oldu deli gibi defans kurdum düzinelerce bunker ve ctrl komutu ile adamlarin gelcegi yola 10 tane nuke cannonla ates ettirmeme ragmen gectiler defansi dayanilmiyo yaw...Motorsikletli intihar komandolarini durdurmak nerdeyse imkansiz dag tas dinlemiyo en dik yamaci bile cikip defansi hice sayip daliyo üsse...Harbi pes ettim...Bu kadar saldirmiyodu daha önce deli bi AI olmus...Motorsikletler cok inanilmaz uniteler yaw cok hizlilar 3-4 tane ayni anda geldimi defansin gücü ne olursa olsun biyerden girip defansi icine ediyolar (tabi 3-4 tane gelirken defans akmakta olan tanklarla ugrasiyo)...Yok cildirtti bilgisayar...Ha bide oyun ilerledikce defansi kontrol etmenin yani sira 4 bi yandan gelen scud launcherlarla da ugrasmak isin cabasi...Cildirttilar be!!! lol :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...

[Bu mesaj Vampire tarafından 28 September 2003 04:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 27 September 2003 19:05 tarihinde demiş ki:
genrallerde dengesiz çindeki general overlordları upgradelerken glada mesela buggyleri upgradeliyecek birtane yok[hline]MAN WHO WALKS ALONE

var upgradei. ama nerdeydi hatırlamıyorum ama var. bi binanın içinden yapılıyo.sanırım palace.[hline]They were all dead. The final gunshot was an exclamation mark to everything that had led to this point. I released my finger from the trigger, and then it was over
.:LevieMaxilackOnline:.

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 28 September 2003 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

helix garanti nerflenicek
fiyatı artar onun bir sonraki patchte
herşeyin karşı taktiği mevcut, ancak bu dengesiz olmadığı anlamına gelmez
generals ta patchler sayesinde oyun süper dengelenmişti zero hour da aynı şekilde dengelenir bir sorun varsa[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

gatlıng tank yada canon tam adını hatırlamıyorum ...
o cınlı helıkopterını dagıtıyor ...

helıkopterın range ınden daha uzun bır range ı var ...
hele hele 3 yıldızlı ıse cok daha sakat ...
sadece deneyın bence fazla abartıyorsunuz ...
keza 6-7 roket soldıer kıvamındakı adamda alabıldıgı gıbı ...
1 vs 1 de herhangı bır antı aır defans ı anca alabılıyor ...
guclu oldugunu kabul edıyorum ...
ucuz oldugunu kabul edıyorum ...
hepsınden onemlısı cok hızlı uretılebılıyor ...
oda kabul ama spaerman siz suvari degıl ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...