Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Community 13/10/03 Saat 22:30 Kokoreç Faslı

chrounos

Öne çıkan mesajlar

bonepart zaten gelecek adam moderator, gelip sizi denetlemek görevi zaten. fedaykini döve döve getiririm gerekiosa spor salonunda kızlara bakmaktan yorgun dusuyor ama napalım artık posası ile idare ederiz.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...
Emaleth, 13 October 2003 14:00 tarihinde demiş ki: erkekleri severim ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

Valla madem akşam spor yapıp enerji tüketicez, kokoreç - midye yiyerek hemen eksikleri kapatmak lazım :-) Kısaca Kedi ile ben geliyoruz yane. Başka kimlerin gelmesi garanti?[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

Uhaha ben lütfedip yazı yazana kadar kadar kedi iki mesaj birden atmış :) Ama ne yapayım ben onun gibi havadan maaş almıyorumki, bir elimde telefon problemleri uzaktan çözmeye çalışıp bir pencereden sisteme giriş yapıp diğerinden foruyma yazı yazıyorum.

Bu arada yalançı kedüüüü, sen hem bğtğn hatunlara laf at dur, ben senin yanından kaçıyim sonra sen bunları yaz, insafsız kedüüü...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 13 October 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
ya ekmek teknesi war olm
eger bitmesse gelmem

yazık olur sana,
gencsin sonuçta, önünde daha uzun yılların olabilir.
yada bu gece hayasızca akının son bulabilir.

secin senin,
bizde zorlama yok ;)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
- adriann, aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn...
Emaleth, 13 October 2003 14:00 tarihinde demiş ki: erkekleri severim ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt bone sonuçta okulda bir bakmışın sırtında bir hançer...

belli olmaz bu işler..

veya bir topic açılır ADMİN BANLANDI. diye..

son halin olarakta karpuz yerken ki resmini falan koyar muhahah[hline]I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 13 October 2003 20:07 tarihinde demiş ki:
valla apaçü ben bu 29 ekim civarındaki tatili kendime 1 hafta tatile çevirip ( raporla ) istanbula kaçıcam 15 tatildede beni bekli berk dimın fln bizde gider yeriz kokareç dürüm neyin tranay nay heyt demokraside çareler tükenmez[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

koko lar boazına dizilir dizim dizim öyle apçü süz yenmmir kokorecç lan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...