Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

püsü vs pogodi

pogodi

Öne çıkan mesajlar

geçtiğimiz çarşamba günü evde oturmaktan sıkılmam sebebiyle çok sevgili kedim püsü ile oyun oynayayım dedim.yeşil bi yoyom ve pembe bi topacım vardı ikisini de saldım üzerine, baktım yoyoya daha bi yakın davrandı, başladık oynamaya.ben yoyoyu püsüye doğru atıyorum, püsü kaçıyor.sanıyorum ki mutluluktan kaçıyor, meğer korkudanmış :( en sonunda bunu bi köşeye kıstırıp yoyoyla baş başa bıraktım.KIHHHHHHHHHHHHHH yaptı anladım ki korkmuş.oysa ki ben çok eğlenmiştim.sonra bütün akşam kayıptı göremedik ortalıklarda.5 6 saat saklandı.saklandığı yer de işte burası.

bu koltuk
[spo][/spo]

bu püsünün açtığı delik
[spo][/spo]

bu da haşin püsü
[spo][/spo]

o gün bugündür pek görüşmüyoruz.affet beni püsü.

Sosyal ağlarda paylaş

tekir ve siyah renkli kediler diğerlerine göre daha saldırgan ve avcı oluyorlar. onlara, kendi ruh hallerine göre oyunlar öğretmeniz lazım. ben mesela kendi siyah kedime yanlış davrandığım için şu anda kendisiyle anlaşamıyoruz. Bir seviyorsa üç tıslıyor. Öyle diyeyim =)

(ruh haline göre oyun derken, korkutmadan, ısırdığı, saldırdığı zaman kızmadan hatta mümkünse bunlara müsade etmeyecek şekilde. )

[ Mesaj 15 Ağustos 2007, Çarşamba - 02:56 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...