Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beowulf

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Filmi normal olarka izledim ve çok da beğenmedim.

Acaba hakiki hikayeyei okumuş biri nasıl bitiyor yazabilir mi? Filmdeki gibi mi bitiyor hakiki hikayede?

Birde anlamadığım yer:

Anlamadığım yer

Yüzme yarışında deniz yaratıklarıyla gerçekten savaştımı ve o deniz kızı olayı nedir. Her gördüğü Water demon la çifleşiyor mu bu herif? O hikayeyi anlatıp dokuz yılan var dediğinde savaşçılarıdna birir eskiden 3 taneydi diyor...

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Birde anlamadığım yer:

Anlamadığım yer

Yüzme yarışında deniz yaratıklarıyla gerçekten savaştımı ve o deniz kızı olayı nedir. Her gördüğü Water demon la çifleşiyor mu bu herif? O hikayeyi anlatıp dokuz yılan var dediğinde savaşçılarıdna birir eskiden 3 taneydi diyor...

hayır sallıyor orayı o savaşcıda eskiden 3 tane derdi diyip dalga geçiyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

normal sinemada izledim, hasta oldum. 3d izlemek ne kadar müthiş olurdu acep, izlemek lazım kesin. viking miking sevenler, ya da genel olarak fantazi sevenler izlesin bence kesin. izlerken keşke daha bilindik dünyalardan birinde böle bişi yapsınlar dedim ben de.(forgotten realms, dragonlance falan) imba olurdu cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin tek güzel yanı 3 boyutta Angelina'yı görmek oldu.3 boyutlu da altyazı olayını yapamamışlar , filmin creditsleri geçerken çok net gözüküyodu çünkü iç içe geçen 2 yazı şeklinde yapmışlar gözlükle bakınca düzgün oluyo oysaki bizim hödükler tek yazı yapmışlar altyazıyı gözlükle bakınca miden bulanıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

olm anlamadım ki? :

olm bak şimdi

ancelina bayan paso sevişip çocuk yapıyor, kimisi troll kimisi dragon oluveriyor. ee bi şehre saldırıp duruyor bu kadın? ulan dalsana başka yerlere?!

ayrıca o borozanı bi kere çalmadılar ya, içim gitti. ışık olarak kullandı herif paso.

beğenmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

ya filmi izlemedim ama siiri ezbere biliyorum artik belki sorusu olan arkadaslara yardim eder,

hikayede grendel gorunusu yuzunden dislanmis oldugu icin heorot'ta (ziyafetlerin oldugu yer) olan ziyafetlere alinmadigi icin kiskanclik duyuyo bundan dolayi her kis saldiriyo, ondan sonra beowulf grendeli oldurunce, anneside intikam icin saldiriyo. gerci orjinal hikayede grendelin annesininde olmesi lazim diye biliyorum ama olmuyomus galiba.

Sosyal ağlarda paylaş

kol olayi >

yok ama hikayedede dogrudur, grendel'in kolunu kopariyo beowulf ve grendel kaciyo ama oluyo yaralarindan dolayi. ayrica filmde oylemi bilmiyorum ama grendel troll degil normalde.

progamer said:
Filmi normal olarka izledim ve çok da beğenmedim.

Acaba hakiki hikayeyei okumuş biri nasıl bitiyor yazabilir mi? Filmdeki gibi mi bitiyor hakiki hikayede?

Birde anlamadığım yer:

Anlamadığım yer

hikayenin sonu

hikayenin sonunda orjinalinde beowulf grendelin annesinide oldurdukten sonra adini unuttum o ulkenin krali oluyo, esas kral vefat ettikten sonra. yillar sonra sehirdeki bi kole, ejderhanin tekinin korudugu hazineden bi parca caliyo ve ejderha saldiriyo. beowulfta ejderi olduruyo ama kendide oluyo. sonra bunu gomuyolar ve ustune ufak bi dag gibi bisi yapiyolar mezarinin, deniz kiyisinda mezari, gecen denizciler gorsun diye . boyle bitiyodu yanlis hatirlamiyosam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...