Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nation States

GERGE

Öne çıkan mesajlar

benim hayvan kerkenez, para birimim kerkenek. Kerkenez sayısındaki artıştan dolayı bir ara kerkenez yemek serbest olsun mu diye bir konu geldi gündeme, "dokunanı yakarım" dedim. Bilmiyorum şu an ne oldu sayıları :P ama öyle diyincede kişisel özgürlükler düştü. Oyun bazı konularda çok radikal sonuçlar çıkartıyor o bakımdan tam olarak insanın istediği gibi şekillenmiyor devlet.

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 12:43 tarihinde, huun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Paylaşmak istedim, hahah.

[spo]Phoinnexea Decides:
Phoenixs On The Dinner Table?
The Issue

In a bid to provide a new revenue stream for Phoinnexea's Beef-Based Agriculture industry, it has been suggested that phoenixs could be added to the menu.
The Debate

1. "The fact is, the phoenix population is out of control," says Beef-Based Agriculture spokesperson Tobias O'Bannon. "We have to do something about them anyway, so why not market them as tasty snacks? We could have phoenix kebabs, phoenix pies, phoenix-on-a-sticks--the possibilities are endless! Let's not pass up this golden opportunity to provide a feast, if you will, for our economy."
[Accept]

2. "I agree that something needs to be done about phoenix over-population," says random passer-by Steffan Barry, "but eating them? That's kind of gross. Let's just shoot the ones we have to and shovel their bodies into ditches like normal."
[Accept]

3. "I am shocked and appalled!" declared SPCA President Samuel Wong. "If anyone needs to be culled, it's us humans. The phoenixs were here first, remember? We need to take this as a sign to get our industry--agriculture in particular--to back off. The phoenix is part of what makes Phoinnexea a great nation!"
[Accept][/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Bölgemizin UN delegesi 8 saat önce yeniden seçilmiş bulunmaktadır. Delegelerimiz kronolojik sıra aşağıda ki gibidir;

The Sultanate of Gretzia
The Armed Republic of Zgrw
The Queendom of Aldurbania
The Empire of Decans

Tüm delegelerimizin görevlerini tam anlamıyla yerine getirdiğine inanıyorum ve son seçilmiş olan delegemiz, The Empire of Decans'a, görevinde ülkem ve bölgem adına başarılar diliyorum.

[ Mesaj 26 Ağustos 2007, Pazar - 17:10 tarihinde, zgrw tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eğitim dalında çok gelişmiş reformlar attık. tüm öğrencileri, ülkemizde üniversite okumaya davet ediyoruz. elçiliklerimizin yaptığı sınavlarda başarılı olan öğrencilere, ülkemiz tarafından burs verilecektir. diğer öğrencilerde, üniversitelerden kabul aldıkları tatktirde kendim imkanları yada üniversitenin temin edeceği burs ile ülkemizde okuyabilirler. ülkemizde azınlıklar ile normal halk eşit haklara sahiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomiyi geliştirmeye yönelik reformlar sırasında, sivil özgürlükleri de koruma adına Kolej devleti olmanın verdiği haksız gururu yaşıyoruz.. Fakat Paticiğin en özgür, en hızlı gelişen, aynı zamanda kuvvetli, beli bükülmez bir ekonomiyse sahip devleti olduğumuzu iddia ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...