Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa '07

knoxville

Öne çıkan mesajlar

terbiyesizlik değilde profesyonellik diyelim...
asıl terbiyesiz varsa ibrahim üzülmezdir futboldur zaman zaman tahrik edici şeylerle oyuncunun morali bozulabilir (küfür hariç) alex mesela adama denmedik laf atılmadık tekme ama banamısın diyormu.??? hasan şaş bile pes etti onun yüzünden
Sosyal ağlarda paylaş

ydınus tekrar izlesin
Hakem Fırat Aydınus bu maçın kasedini defalarca izlesin. Türkiye'nin en iyi hakemlerden biri, ilk yarıda Roberto Carlos'un pozisyonuna son derece yakın olmasına rağmen penaltıyı çalmaktan korkttu. Aynı hareketler ceza alanı dışına çıktığı zaman faul ve frikikleri hiç düşümeden verdi. Serdar'ın yaptığı hareketin topla hiçbir ilgisi yoktu. Serdar, Roberto Carlos'un yolunu keserek, vücuduyla rakibini itti.
İki takım da birbirine benzer sistemlerle oynadıkları için eğer orta sahalara gerçek anlamda ofansif düşünceyi taşıyan adamlar koyamazlarsa Kezman ve Bobo bu sezon, "kurbanlık koyun" gibi olurlar. Bu sistemlerde bir golcüyü sahada yok etmenin örneğini defalarca görebeliriz. Kezman ve Bobo'nun maçta gol attıkları söylenebilir, ama bence onların gol atmaları bu görüntüyü değiştirmez. Fenerbahçe de, Beşiktaş da bu sistemi devam ettireceklerse Kezman ve Bobo'yu mutlaka düşünmek zorundalar.
Bu sezon futbol kalitesi muhtemelen geçen yılın üzerine çıkacak. Ama bizim aradığımız sadece futbol kalitesi değil, insan kalitesi de olacak.
Son sözüm budur, ligden önce bunlarla ilgili düşüncelerimi bir kez daha yazacağım.

[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün klasik bir FB seyrettik yine, gerektiği zaman gerektiği kadar oynayıp rahat bi galibiyet aldık.

Deniz ve Aurelio'nun hastası oldum dün, resmen takımın bel kemiği adamlar. BJK'den Cisse'yi beğendim, viera'ya benziyo hafiften zaten.

r. Carlos dün çok heyecanlı gözüküyodu ve sol kanatta baya bi savunma sıkıntısı çektik açıkcası. Alex hazır değil malesef ama Deivid ve Kezman çok iyilerdi.

Herkes Kezman'a saydırmış yok tahrik etti, yok sakatlığı yokken oturdu falan diye. Yahu size ne? Adamın bacağı çeker oturur, kendini kötü hisseder oturur size mi kaldı yargılamak? İbrahim Üzülmez insansısı gelip tekmelemek zorundamı adamı? Hakem oyunu devam ettiriyor büyük kaptanınız gidip kırmızı kart görüp oyunu durduruyor :) şaka gibi bi adam valla bu i.üzülmez. :D her rakibe iki tane lazım.

Sonuç rahat bir galibiyet aldık sezon sonu %100 şampiyonuz.
Sosyal ağlarda paylaş

bjk bana göre üstün oynadı ayrıca roberto dunku macta bence o kadarda iyi degildi tamam topla oynadı 2 3 orta ve 1 kaç top kesmeden başka bişey göremedım ayrıca kezmanda iyi degil maçı bjk hakkettı ama son dk da kezmanın attıgı golle yenıldık ama güzel zevkli bi maçtı bence macın adamı bobo bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi tebrik ederim kazandınız ama biraz objektif olmayı öğrenin lütfen. çok rahat bir galibiyet alınmış da gerektiği kadar oynamış fener falan filan. iki şampiyonlar ligi ön eleme maçı arasında as kadrosundan 4 futbolcu eksiğiyle oynayan beşiktaş'a bu kadar çok pozisyon verip, defanstaki tecrübesiz oyuncunun anlık bir hatasından gol bulan fenerbahçe gerçekten gerektiği gibi oynadı.

ama bakın ilk yarının genelinde ve ilk yarının ilk 15 dakikasında kim üstündü. ve gerçekten kaçırdığımız pozisyonlara bakıp hakeder ezerek aldık diyosanız ben de bi daha girmem futbol forumlarına.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...