Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL İndirimi

-Nae

Öne çıkan mesajlar

Mumu 59 demek istedin heralde...

ttnet bunu hep yapıyor... düşük hızı yüksek hıza göre oransal pahalı yapıyor herkezde mantıken düşünüp yüksek hıza geçmeyi planlıyor... ama ttnet için yüksek düşük bişi farketmiyor... sadece aldıgı para artıyor :) onun için ttnet herzaman insanları yüksek bağlantılara teşvik ediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam yenisini satmıyacak ,
bunda garip ne var ?
eskisi hala ucuz oluyor ve sabit kalıyor ?
tüketici hakları :)
dediğiniz gibi 49 ytlye 1 mbit aldığınız gün gelirsiniz
çok bilmiş dersiniz.
Yada biriniz üşenmez TTneti arayıp tarife değişikliği olucak mı diye sorar alır cevabı :=)
superonline arayıpda sorabilir aynı şekilde.

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 15:58 tarihinde, Szasstam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

256 tarifelerden kalkınca "biz kaldırdık kaldınız internetsiz" deme hakları yok. "Biz kaldırdık, siz de mecburen daha pahalı olan 1mbit veya 512 e geçeceksiniz" demek hakları da yok. E 256dan daha düşük bir model veremeyeceklerine göre, 256 kullanıcıları aynı fiyatla en aşağı 512 ye geçecek demektir. Çok mu zor bu nu anlamak, şaka gibi.

Ha ayrıca araman bir şey ifade etmez, ne zaman geçişler olur telefonun ucundaki adam da o zaman bilgi verme hakkına sahiptir. Hakkaten bilmiyorsun.

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 16:05 tarihinde, Messor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

messor bir daha mı yazıyım zahmet edip okurmusun ??
tamam yenisini satmıyacak ,
bunda garip ne var ?
eskisi hala ucuz oluyor ve sabit kalıyor ?
tüketici hakları :)

---------
senin tarifeni değiştirmediği sürece , tarifenin satışını durdurabilir.
Ama sana bu tarifeyi bırak diyemez yada daha pahalı bir tarifeye geçmeni talep edemez.
Ama seni aynı tarifede aynı fiyattan tutabilir.
Sana verdiği eski tarifeyide kaldırdım diyebilir
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=487

şurda bişeyler demeye çalışmışlarda, onlardan hangisi bizim kullandığımız 256 sınırsız, bitanesinde 35 bitanesinde 40 yazıyo eski aylık ücrete, farkında olmadan fazlamı ödüyorum acaba 49 milyonu? yada otomatik ödemede aslında 40 yada 35 ödüyoda benim mi haberim yok? ayrıca yeni ücretlerde yazıyor, yeni ücretlerde 256nın fiyatıda yazıyor, 256 kalktı yazmıyomuydu deminki linkte? tutarsızlık var o_O
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük haber henüz net olarak onaylanmasa da ise 256/64 tarifesinin tarihin karanlık sahnesine gömüleceği ve tüm 256K abonelerinin 1024K sınırsız tarifeye geçirileceği oldu. Yeni tarifelerde en düşük hız seçeneği 512/128 olarak belirlendi.

burda belli işte mevcut 256k ları 1024k yapcaklar yeni üye olacaklar içinde minimum 512 hız koyacaklar
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadaşım inanmıyo değil.512 derler bişey indirirsin max 20 ile.he bu arada benim net çok ilginçtirki 49 ytl veriyorum 256 sınırsız ancak 45-46 ile indiriyorum bişey indirmeye kalkınca.ve bu 5 aydır var yaklaşık.benim kampanya önce başlamış gibi 49 a 512 kullanırcasına 45-46 ile dosya çekiyodum ki geceleri 50 leri zorladığı oluyodu bazen =P

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 20:19 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...