Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

NoS said:
Oyunun en saçma yanı 2-0 kazanırken ilk yarı kesin berabere bitiyor maç bende mesela marsilyayla oynarken 5 maçım böyle oldu ve hepsinde dakika seksen ve artılarında yedim golleri çok sinir bozucu bi olay

Bu bende 1-2 defa UEFA maçında oldu sadece. O devre arasında en yanlış konuşmayı seçince oluyo genelde :)

Bu arada Lincoln ve Linderoth'un 90dk sahada kalıp da sarı kart görmediği maç yok gibi bişi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Patch için crack var mı? Mutlaak gerekiyordur benim gibi oyunu orjinal olmayanlara. Varsa link pls :)

Ayrıca oyun yihne de güzeldi, ved biraz da kolay. Galatasaray ile uefayı aldım direk ilk sezon, final maçında Bayern'e karşı favoriydim. Üsteliktek transfer yapmamıştım.

Şimdi o oyunu sildim ve Coca Cola League 2'den MK Dons'u aldım. Dün gece şampiyon olarak League 1'a çıktım. Mutluyum, çok zevkli böyle.

Bir de oyuna yeni başlarken past experience'ı international player yapmayınsakın direk madridden teklif alabiliyorsunuz. Saçma oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Saol masticore indiriyorum şimdi patchi.

Umarım iyidir sürekli ofsayttan golyiyorum, replayden izliyorum bariz ofsayt. Konuşuyorum. 2007de sessiz kalan fa şimdi replayler hakemi haklı gösteriyor diyor ve ceza veriyor.

Ayrıca servet ve song gol kralı olacakken faul kralı olmuşlardı. Düzelir inşallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu versiyonu beceremedim sanırım. fenerbahçeyi aldım, her maçta 20-25 şut çekyiorum, lakin gol nadiren atabiliyorum. henüz mağlubiyetim yok, galibiyetim bir tane. cl önelemesinde staeau bukreş e elendim; süper kupa yı beşiktaştan zar zor aldım. bilimum taktik denedim, yok olmadı bi türlü. adam alayım dedim, gökdeniz i westham kaptı, uğur yıldırım gelmek istemedi:

bu ne be :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gerçekten çok dengesiz,CL'de grupta Roma,Arsenal,Stuttgart(neyse işte dfasd) düştü bana.Neyse işte Stuttgart'tan 87'de yedim ok dedik,Arsenal maçında 18 kaleyi bulan şut,gol yok.Adamların 5 şutu var 2'si gol... Topla oynayan da bendim atak yapanda.Hadi neyse Arsenal az öz takım dedik Roma maçına geldik.27 kaleyi bulan şut gol yok,Roma'nın 2 kaleyi bulan şut 2 gol.Ciddi bir dengesizlik var.

Sinirlendim Roma'dan önce save almıştım,5 kez yeniden yaptım maçı,hepsinde aynı durum.Yine defalarca kaleye şut,kaleciden imba kurtarışlar,adamlar 2-3 kez geliyor hepsi gol.

Ligde ise gayet başarılı gidiyoruz.

Şu takımların dengelerini ayarlamaları gerek artık,2007'de de sinir krizlerine girmiştim bu yüzden...

Bu arada patchi kurdum ama crack istiyor,GCW'de FM08'in sayfasını kaldırmışlar.Bulabilen varsa buraya link verebilir mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende çok bir dengesizlik olmadı öyle... İlk sene UEFA'da gruplardan çıktım sonra fiorentina geldi, 2-0 ve 2-1lik yenilgilerle elendim. Türkiye kupasında gruplardan çıkamadım, ligde de ucu ucuna şampiyon oldum. 2. Sezon ortalarındayım. Türkiye kupasında yine gruptan çıkamicam heralde, Trabzon ve Sakaryayla berabere kaldım daha Bursa Kayseri var.

Ligde tek yenilgimi kayseriye aldım hayvan gibi puan farkıyla önde gidiyorum. CL'de grupları 1. çıkarak geçtim (Sporting Lizbon, Ajax ve Villareal) şimdi Lazio'yla eşleştim bakıcaz artık...

Ama hiçbir maçta öyle abartı farklılıklar olmadı şut gol vs sayısında.

Bir de patch crack istemiyor ki? Biraz önce kurdum şimdi gayet güzel oynuyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

bana da hiç dengesiz gelmedi gruplar. hatta ilk sezon uefayı alırken gruplardan cıktıktan sonra sırasıyla everton,totenhenam,fiorentina gelmişti finale kadar.bu sezonda şampiyonlar liginde r.madrid,benfica,olympiakos geldi. gerçi oynamadım kaldı öyle de bir ara devam etmeyi düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...