Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Lancelion said:
yok, transferleri gayet güzel yaptım. Takım tıkır tıkır işliyor, ama kornerler hep boş geçiyor. Hangi adama, nasıl kullandırmak lazım, kime nasıl vurdurmak lazım topa bilen varmıdır ?

valla 8.0.2 oynuyosan şu an şu vereceğim korner kordinasyonu buglı defanstaki adamın gol kralı oluyor. daha önceki versiyonlarda ise güzel çalışıyodu her sezon 7-8 golü vardı stoperimin.

kornerleri 6 yard boxa atıyosun. iyi şut atan bir adamını lurk pozisyonuna, içerden adam eksiltmek için short optiona bir adamını, headingi iyi olan 2 adamını attack ball from deep e yerleştir.

attack from near post ve att from far posta iki tane iyi (santforlar tercih edilir) koyuyoruz. ve en son olarakta str si ve headingi en yüksek olan 2 stoperden birini challange keepera koyuyoruz.

geriye kalan 2 adamımızıda back if neededa özellikle hızlı oyuncuları kullanmakta fayda var. çok kullanılan bu taktikle 8.0.2 den önce genelde ligdeki kornerden en çok gol atan takım oluyodum genelde fakat dedğim gibi 8.0.2 oynuyosan direk bug abuse gibi bişey servet çetin 10 maçta 13 gol falan attı daha sonra oyunun tadını kaçırmamak için değiştirdim bu taktiği.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
zeytinburnun'dan manchester city e tranfer oldum. ilk sezonda, sezon sonu gittim. küme düşmüş malazakiler. board sağolsun corluka ve gelson fernandes'i elleri ile bana sormadan sattı. ligin yarısında da micah ricards ve felipe(almışlar) sattı. adam aramaktan bi tarafın çatladı. ne kadar wonderkid varsa bel bağladık djsadsa neyseki primier'e rahat çıktım.

hala oyuncularım büyük klübe gitmek istiyoruz dediler. gökdeniz'i almış city. 20M e bjk ye sattım daha ucuza tuncay'ı aldm dksajd
Sosyal ağlarda paylaş

CatLikeThief said:
bu arada her maç 2 golum sayılmıyo ve sürekli yorum getiriyiolar gına geldi ve
tr kupası süper kupa uefada çeyrek final ligde 4.oldm diye takımdan atıldım efsane oldu smdi 8.0.2 yüklüyorm umarm düzelir

yönetim memnuniyeti bozuk zaten oyunda.2. ligde eskişehirsporla 1. lige çıkıp kupada final oynayıp yönetim hala satisfied da kaldığını biliyorum.official forumda yetkililer kabul etti kötü olduğunu geliştirmek için çalışma yaptıklarını söylediler fakat muhtemelen 2009 da değişir çünkü 3 yama çıkmayacak bildiğim kadarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

bana da oldu şaka olayı. baya da hoştu ya.

oyundan maksimum zevki alıyorum ayrıca şu an.
takımsız başlayıp, uşakspordan gelen teklifi kabul ettim 3. ligte başladım. 3 sene sonra çıktım 2. lige, başkanla takıştık o kadar başarıdan sonra başkan postaladı beni. sonra amatörden yeni çıkan ankara demirsporu ilk sezonunda 2. lige taşıdım. ancak 2. ligde tutunamayınca gurur yapıp istifamı verdim ve o sıralar 2.ligde 2 senedir oynayan gaziantepi aldım ve 1. lige taşıdım. 1 ligde medya beni küçük gördü, hor gördü, düşer bu dedi. hırs yaptım 7. oldum. sene sonunda fenerbahçe, kayseri ve fiorentinadan teklifler aldım. ECC de oynayacak olan fenerbahçeyi seçtim. bi gsli olarak için kan ağlasa da profesyoneliz sonuçta.

böyle deneyin bi de derim fmyi. çok zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, ben de maksimum zevk alıyorum şu an.

unemployed başlayıp almanyada 2.lig takımlarından st.pauli'yi aldım. orta sıralara oynayan takımı ilk sene 4. yaptım, ucu ucuna promotion'u kaçırdım. ikinci sene şampiyon olarak bundesligaya çıktım. bundesligada küme düşmeye oynarken 7. oldum -lig harbiden çok kolpaymış yanlız, son maça kadar belli değildi 7. olacağım, 13 e kadar düşebiliyordum-.

scouting çok önemli birşey, bunu gördüm oyunda yanlız. scout alt yapınız iyiyse danasal oyuncular bulabiliyorsunuz. bogdan-torje-mika triosu ile başladım oyuna, onların parası ile scoutların önerdiklerini alıyorum şimdi paso, hepsi fiyatlarını 4 e 5 e katlıyorlar.

mis, mis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...