Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

ilgilenirseniz aslinda World Relegation Tour 2008 baslatmak istiyorum. Fm forumlarinda yillardir bir kariyer oyunu acip oynayip rapor yazardim ama bu sene burada yapmak istiyorum bunu..

Olay su... oyuna unemployed baslayacagim, ve bir suru lig acik olacak, bana ilk teklif yollayan takima da katilip oradan kariyerime baslayacagim, buyuk ihtimalle avrupanin dandirik ufak takimlarinda bir hayli gezinecegim ama hedef yaptim kendime, bu gece baslayacagim oyuna, ilgilenirseniz eger detayli bir campaign yazisi yazacagim. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yaz da çok sıkıcı oluyor ya.

Ben MK Dons'u iki sene üst üste şampiyon yaparak Championship'e çıkarmıştım. Bi Championship takımının bile dikkatini çekemedim şaka gibi :(

Sonra bıktım aynı tırt takımla oynamaktan bıraktım. Aynı takımla uzun süre dayanamıyorum.

Ama MK Dons çokgüzel takım Coca Cola League 2'de. Tavsiye ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

05 veya 06 da 25 yillik kariyerim vardi, efsane zevk almistim oyundan. 25 yilda 17 farkli takim yonetmistim, en kaliteli yonettigim takim ise yanilmiyorsam blackburn roversdi. Hic imba oyuncu almadan, hile hurda yapmadan hakettigimi alarak oynayip kariyerimi sheff utd'i kupada 3. tura cikarark bitirmistim. Cok keyif almistim. Benzer seyler ariyorum simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

@Azmo: Abi ;Yılmaz Vural hayatı mı aşıyorsun 25 sene küçük takımlarda. İnsan bıkar o kadar sene küçük takımlarda ya. Şampiyonluğu kovalamak, Avrupa kupalarında ter dökme heyecanını yaşamak lazım. Hezimetlerle üzülmek, zaferlerle tarih yazmak lazım. Bıkıyorum ben kaç sene 2. ligde, 1. ligin alt sıralarnda :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Ahah cidden süpermiş o ama.

Kim ki bu Rosina nedir ki yani olayı ne neden bu kadar pahalı? :)

torino'da başlıyor oyuna. her takımda olması gereken bir oyuncu öyle diyim. AMCRL hepsinde çok iyi oynuyor ve akıyor. ben fiorentina'dayken inter'de beni yenen adam oluyordu. aynı oyunda isviçre iken de italyada beni siliyordu. bir kaç maç ben üzüyordum ama onu :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...