Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yinemi Maket?

BaaL

Öne çıkan mesajlar

saraçoglu bizim demedim ki.
niye çatlayalım.
bizim stadımız var hemde türkiyenin en iyisi.
biz daha iyisini yapana kadar da en iyisi bizimki olacak. kıskanan biz mi sizler mi? eğri oturup dogru konusalım şimdi. bu günkü durumları bi düşünün sonra gelin. maketlerinizle beraber. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bugun saraçoğlu iyii evet kimsede inkar etmiyor.. ben bi gsli olarak fbnin stadını beğeniyorum şahsen ve TÜRKİYEDE böyle statlar olmasınıda istiyorum...

tabi fb gibi kaçak yapmamak şartıyla adjajkls

bizim sizinle bi derdimiz yok siz işte sitelerinizde saçma sapan haberler yapıyosunuz... ne kadar ilgilendiriyor bu olay sizi...

o stat yapıldığı zaman göreceğiz kim daha en iyisini yapıomuş...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bi arkadaşta gs izni olmadan samiyene kazma urulamaz denmiş.
sanki GS samiyene kazma vurabiliyor

Herhalde Galatasaray, Samiyen'e imar planına uygun olarak istediği değişikliği yapar üst kullanım hakkı stadın değil arazinin çünkü. O yüzden şu anda dozerler var stadın içinde sahayı yeniliyor, o yüzden bir kaç sene önce eski açık tribünü yeniden inşa edildi.

[ Mesaj 01 Ağustos 2007, Çarşamba - 20:57 tarihinde, eldar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Seyrantepe Stadı, En Geç 10 Ağustos’a Kadar Yeniden İhaleye Çıkıyor

Ali Sami Yen stadyumu yerine Seyrantepe'de kurulacak yeni spor kompleksinin yapımı için yeniden ihaleye çıkılacağı bildirildi.

Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) yapılan yazılı açıklamaya göre, İstanbul ili, Şişli ilçesi Dikilitaş mahallesi 1199 ada 384 nolu parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ile spor kompleksi inşaatı işinde "ihaleye katılımı ve hasılatı artırmak" amacıyla tek tip proje ile en geç 10 Ağustos 2007 tarihine kadar yeniden ihaleye çıkılacağı belirtildi.

resmi site
Sosyal ağlarda paylaş

said:
biz daha iyisini yapana kadar da en iyisi bizimki olacak. kıskanan biz mi sizler mi? eğri oturup dogru konusalım şimdi.

bunu inanarak mı söyledin gerçekten? fenerbahçe'nin önümüzdeki 30 yıl falan yeni stadyum yapamayacağını falan hepimiz biliyoruz. zaten daha yenisini yapamazsınız, genişletemezsiniz.

beşiktaşlıyım, ama seyrantepeye peşkeş diyen fenerbahçeli arkadaşlar aziz yıldırım'ın kenan evren lisesine konmaya çalıştığı günleri ne çabuk unutmuşlar.

peşkeş falan yok, bir arazinin kullanım hakkı elinden alınıp başka bir arazi verilecek. en mantıklısı da bu olacak, mecidiyeköy gibi trafik yüzünden sürekli felç olan yerde yolun ortasında bir stadın durmasından daha saçma bir şey yok çünkü. kısmetse sizinkini de isteyecek devlet bir 10-15 yıl içinde o zaman bayağı bir güleceğim. (araba satışı yasaklanmazsa tabi)

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 18:59 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iyi fikir bu galatasarayinki bende kiralik evde oturuyorum, ev sahibine saticam burayi 200 milyara gidip bi yerde kendime ev yaptircam.cok mantikli bencede
şimdi şöyle düşünelim. senin şehir merkezinde kirada olduğun bir ev var. sözleşme gereği burada sonsuza kadar uzatabilrsin kiranı. buranın arsası çok değerli.

sen evsahibine gidiyorsun diyorsun ki, ben izin verirsem sen buraya çok daha değerleri yatırımlar yapabilirsin. bu durumda şu ankinden çok daha fazla kazanabilirsin, bunun karşılığında da bana bukadar değerli olmayan biryerde daha lüks bir ev yaparsın yani alan memnun veren memnun. ev sahibi çok daha akıllıca bir yatırım yapabilecek, kiracı da merkezi yerinden fedakarlık ederek lüksü seçecek. bunun yanında eğer yatırımcı bu işten çok fazla kar edecekse, kiracının eski yerinden yapılacak yatırımda bir miktar pay sahibi olması normaldir

bunları tabi samiyenin yerinin seyrantepeden çok daha değerli olduğunu varsayarak söylüyorum. herkes öyle söylediği için... istanbullu değilim ve eğer samiyenin yeri seyrantepeden daha değerli değilse söylediklerimi unutabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
seyrantepe gelişmekte olan biryer ,1seneye yakındır yol çalışmaları için uğraşıyorlar eger stadı yapabilirlerse gs taraftarı için çok iyi olacak ,mecidiyeköylen tabiki şuan için kıyaslanamaz.

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 20:12 tarihinde, Virus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

açıkası ben bi gsli olarak mecidiyeköyden çıkılacağına çok üzülüyorum... ÇÜNKÜ ORASI bizim mekanımızdı yıllarca gs ile bağdaşmıştı...

eski başkanlar zamanında çok uğraştılar stadı büyütmek için ama devlet izin vermerdi... şimdi ise devlet kendi yararına olan bişey yapıor.. alan memnun satan memnun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...