Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dehşet içerikli rüyalar

urmesque

Öne çıkan mesajlar

okyanusun ortasındayım. okyanusun ortasında iki direk arasına gerilmiş üç dört şeritli bir çamaşır ipi var. denizden çamaşır ipine uzanıyorum üstüne çıkıyorum. arkadan bir köpekbalığı geliyor zıplayıp, sağ bacağımı koparıyor gidiyor. fakat hiç bir acı hissetmiyorum. bi bakıyorum bacağımdan içerisi karanlık. neleroloyor demeye kalmadan uyanıyorum.

buyur bakalım bunu açıkla. ne biçimse.

[ Mesaj 02 Ağustos 2007, Perşembe - 21:27 tarihinde, MrLevie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de geçenlerde iki dayıyı bir yerden aşağı atıyordum, biri kafasının üzerine düşüp ölüyordu, diğeri ölmeyince peşinden ben atlayıp kafasını kaldırıma vura vura öldürüyordum. Sonra "Eyvah ne yaptım ben CSI kesin düşer peşime, yakalarlar, izlerimi silmem lazım" diye düşünüyordum.

Evet, son zamanlarda çok CSI izliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

evdeyim. telefon çalıyor. ahizeyi kaldırmamla birlikte telefonun üstünde bir yüz beliriyor. seçemediğim bir yüz. birden hava kararıyor. evde perdeler çekili. ama görebiliyorum. gündüz birden geceye dönüşüyor. ahizedeki yüz çok garip. bildiğimiz insan yüzü tarzı bir şey değil. hava kızıla bürünüyor. garip sesler geliyor. ahizeyi kulağıma götüremiyorum. dışarıya bakmak istiyorum. 7.kattan aşağıya bakıyorum. her yer alevlerle kaplı. insanlar yanıyor. çünkü alevler 20-30 metre yükselmiş.

öyle garip ve beni en korkutan rüyaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

lam ben rüya falan görmüyorum

ayda bi kere şanslıysam. genelde ölü gibi uyuyorum.. her yer karanlık falan.
aslında karanlık olmadan da uyuyamıyorum. yatağım simsiyah, çarşaflar, yastıklar, nevresimler simsiyah. bu yaz çok sıcak yaptı diye bi siyah bi de çok koyu kahverengi saten yatak takımı siparişi verdim. karanlık olmadan huzur dolu bi şekilde uyuyamıyorum yaw..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bi keresinde rüyamda elimde katanayla karşıyaka çarşısına çıkmıştım.İskele tarafından bi dalmıştım hobaa kese kese karşıma çıkarnı bölüp karakola kadar ilerlemiştim sonra polisler fln saldırmıştı cobla onlarıda kestim kestikçe kesiyodum arka plandada Moonspell - In And Above Man çalıyo.
Bkz : Mp3 çalarla müzik dinlerlerken uyuya kalınırsa nolur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...