Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Age of Decadence - İzometrik RPG

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Yeni beta çıktı

http://www.indiedb.com/games/the-age-of-decadence/downloads

Eskisine kıyasla yeni questler falan yok ama daha ziyade bir kaç yeni silah ekleme, bir kaç questte minik değişiklikler ve dengeleme.

Yalnız oyunun hikaye gelişimi baya başarılı. Mesela Assassin oynarsanız oyun sırasında bazı olaylar oluyor diyelim. Fakat aynı şekilde Thief oynadığınızda da, assassin hikayesinde olan olaylar arka planda yine oluyor. Thiefi bitirip mesela Assassinle oyunu tekrar oynadığınızda baya mindfuck oluyorsunuz yani (oha demek o olayı assassinler yapmıştı gibi tepkiler verdim mesela(. Baya enteresan geldi oyunun bu yanı bana. Nox gibi acayip baya farklı storyline'a sahip karakterlerin hikayelerin bile bu kadar iç içe geçmiş değildi. Oynamayanların oynamasını tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun konuşma karakteri olmak istiyorsan, merchant guilde girebilirsin ya da kısmen thief guilde. loremaster olarak başlarsan merchants guilde girebiliyorsun mesela buarada illa merchant olmana gerek yok.

açıkçası persuasion + streetwise ile bütün demoyu çok rahatça geçtim. konuşarak dövüşmeden geçebileceğin bir oyun istiyorsan bu tam istediğin oyun. ama hem konuşayım hem döveyim tarzı bi karakter çok zor. birinden birini seçmen lazım heheh.

konuşarak oynamak konusunda soruların olursa sorabilirsin ben öyle de bitirdim demoyu
Sosyal ağlarda paylaş

ha diplomacy gitmek istiyorsan başta 35-35 persuasion ve streetwise ve 8-9 int ile başlamayı unutma. sonra zamanla arttır bunları demo sonuna doğru 45-50 olsun. Demodaki ana questleri böyle bir karakterle geçebileceğinden eminim ama geçemeyeceğin 1-2 side quest olabilir. Praetorian da deneyebilirsin ama ben Praetorian da warrior denedim sadece on da konuşarak gidiliyor mu bilmiyorum. Ama merchant line da çok rahat gidersin hatta domine bile edersin ortalığı sdf milleti birbirine sokuyosun direk heh
Sosyal ağlarda paylaş

ps: bu oyunu oynamayan RPGciyim diye dolaşmasın bu arada adamlar direk planescape ekolünden.

her öldüğün savaşın ardından ölümünle ilgili ayrı bir tasvir yazmış adamlar ya ve hepsi roman kalitesinde. ilk questlerden birinde iki tane thug için bile adamlar ölüm tasviri yazmış. oyunda planescapeden daha fazla line var buarada bu da enteresan bir detay.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik insanlar wineda çalıştırıyor sanırım orda çıkabilecek bir sorun ile ilgili konu şu

http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,2496.0.html

oyun da full olarak 1-1.5 seneye çıkması planlanıyor anladığım kadarıyla da windowsda az sorunlu ya da sorunsuz olursa 2-2.5 seneye falan da linuzu çıkar diyorlar. wine kullanıyorsun şimdilik demoyu orda deneyebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

abi zor olucak bişey de yok ki
çok komik
str con per falan asıldım böyle 9 9 9 mu ne
direk sword asıldım 50 mi ne
alabildiğim en yüksek dmglı kılıcı ve en ağır zırhı aldım
ilk combatta yapabildiğin tek şey sağ tıklayıp saldırmak ki onda da skill yok bişey yok. turn based combat işte

direk öldüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...