Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Age of Decadence - İzometrik RPG

axedice

Öne çıkan mesajlar

Triari leader kasksız olduğu için iki headshota bakıyor genelde. Ama cidden inn fighttan sonra oyunun en zorlu combatı, kalkanla malkanla kolay da dogderla çin işkencesiydi.

R3 demosunu şu başlıktaki herhangi bi linkten indirebilirsin.

http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,1259.0.html

En kolayı direk siteden exe tabi http://www.irontowerstudio.com/files/AoD_demo_R3_1.exe
Sosyal ağlarda paylaş

yav demoda sanırım mızrak + ağ gibi iki ayrı skil lseti isteyen fenteziler yapmak zor iki skille de kasınca yetersiz kalıyor adam. ben iki elli mızrak + iki elli çekinç ile iyi gidiyordum taki ordulara gelen kadar. okçu yatırıyor beni yaa. bir de trientle kalkansız bir insanın bana yaklaşma şansı yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Net herhangi bir skille değil de agility ve perceptiona bakıyor direk. Combat demo için iki skillden fazla vermemek lazım aksi halde baya zorluyor, yalnız niye hammer ve spear? Skilllerin birbirini tamamlaması lazım. Spear gideceksen ya dodge al 1hand/2hand geçiş yaparsın, ya da shield al direk 1hand yardır.

Orduda takılanlar triariiye geldiğinde kafayı yiyor ehue. Asıl orda yorumlarını bekliyorum ardeth.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Net herhangi bir skille değil de agility ve perceptiona bakıyor direk. Combat demo için iki skillden fazla vermemek lazım aksi halde baya zorluyor, yalnız niye hammer ve spear? Skilllerin birbirini tamamlaması lazım. Spear gideceksen ya dodge al 1hand/2hand geçiş yaparsın, ya da shield al direk 1hand yardır.

Orduda takılanlar triariiye geldiğinde kafayı yiyor ehue. Asıl orda yorumlarını bekliyorum ardeth.

net throwing değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

full dexterity + perception üstüne critical + dodge ve silah olarak iki elli mızrak + ağ ile triariileri 2.denemede aldım. kaptan artı bi anguta net atıp bir adım geriye gidiyosun. biri sana balta atmaya çalışıyor 200dodgedan ötürü olmuyor. kaptan gelince kafasına iki kere mızrakla pörtletince ölüyor. sonra iki triariiye tekrar ağ sonra gerisi aynı sdf kalkan olduğu için genelde her iki netten birini yiyor triariiler (%69 vurma olasılığı) ama AP bol zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha yok yok o beni trollüyor. Oyun hala çıkmadı arkadaşlar, en son combat demosu çıktı onun üzerinden konuşuyoruz. Hem vaporware olmadığını göstermek hem de combat dengesi adına içinde bitek arena bulunan bi beta yayınladılar. Hatta bugları düzeltip 3. sürüm geldi en son.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo sen baya başlardasın daha o zaman. Inn fight oyundaki normal arena combatları bitirdikten sonra innde karşına çıkan guardları provoke edersen çıkıyor. Yalnız beta olduğu için bütün non-combat seçenekler açık. Yani normal oyunda streetwise, trade vs. gibi skillleriniz yüksek olsa, ya da bu guardların size dalmasını engelleyecek bi factiona üye olsanız göreceğiniz bütün seçenekleri çıkan dialog ekranında görebiliyorsunuz. Ama tabi Bad enough dudes isimli beyefendiler kulübüne katılmak istiyorsanız "it was a fair fight" diyip aksyona girebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...