Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Büyük Taraftar

nocom

Öne çıkan mesajlar

said:
O sadece bi örnek, fener denizliye yenildiğinde bilmemne olduğunda taraftarın ilk işi toplanıp havalimanı basmakken beşiktaş taraftarı başarısızlıkta desteklemeye, ilerisi için motive etmeye gider. 2007'de Saraçoğlunun seyirci ortalaması 36bin, İnönünün taraftar ortalaması 26bindir.
Aynı Beşiktaş seyircisi Serdar Bilgili'ye küfür eder ve başkanlıktan istifa etmesine sebep olur. Bırakalım bu işleri canım dinime küfreden bari müslüman olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Denizliyle beraberlik beklenmedik bir skor ve Hakem Federasyon 2 lisinin komedilerine şahitlik ettiğimiz bir durumdu .. hatta bu olayın son hafta yaşanmasıda taraftarı çileden çıkarmıştır..

Ve o maç sonrası hava alanına gidip futbolcular alehinde tezahurat etmek gayet doğaldır ki Hatırladığım kadarıyla son 5 senede toplasan 5-6 hafta basmıosunuz tesislerinizi ..

onu geçtim şu 35 lik yıldız muhabbetine geliyim roberto carlos 34 yaşındadır.. ve türkiye'ye şu güne kadar gelmiş en sansasyonel transferdir..

Kendiniz Roberto Carlosu getirseydiniz acaba burda bu muhabbet yerine neler konuşucaktı tarafınızdan çok merak ediyorum

Demirören'in bir lafı vardı .. Alamayacağımız futbolcu yok .. Evet bizim su an kadromuzdaki yabancı oyuncularımız,

Kezman , Alex , Appiah , Roberto Carlos , Edu , Lugano , Deivid.

Fakat malesef Besiktasta bu zenginliği göremiyorum .. Yeni Transferiniz 33 yaşındaki Diatta ile başarılar dilemekten başka diyeceğim birşey yok

34 lük yıldız kelimesi kullanılıpta 33 lük orta sınıf futbolcu transfer etmek komik ötesi komik oldu
Sosyal ağlarda paylaş

reklam peşinde koşmaya lüzum yok beşiktaş taraftarını diğer taraftarlardan ayrı tutan baya bir kişi var ama bunun için topicler açıp anlatmak reklam gibi geliyor bana itici baya bi

bunun dışında fenerbahçe taraftarı beşiktaş taraftarından farklı. beşiktaş taraftarının genel olarak sevilmesinin (tezahurat beste vs) dışında fenerbahçe taraftarının takıma katkısı daha fazla. artık stadyumun takım üzerindeki etkisi oldukça düşük. çoğu futbolcu tezauratı sallamıyor bile. ama fenerbahçe taraftarı aldığı ürünlerle takımına büyük gelir sağlıyor. ha beşiktaş taraftarının genel profiline baktığında genelde imkanları düşük kişiler dolayısıyla ürün alımının az olması normaldir ama sonuçta bu bir gerçek. fenerbahçe taraftarının takımına katkısı daha fazla

bunun yanında taraftarın anlatıldığı bir topice gelip de takımın başarılarını karşılaştıran başarı taraftarlarına da selam olsun, zira es keza birşey olur da takım kötü günler görürse arkasına bakmadan kaçacak taraftarlar da genelde bunlar olurlar
Sosyal ağlarda paylaş

bunun kıyaslama yapmak ne kadar saçma ? o zaman tsl deki 4 takım dışında kalan takımların taraflatarı dandik ötesi.

ankaragücü - gecekondu
bursa - teksaslar
sakarya - tatangalar
karşıyaka - çarşı
göztepe
eskişehir
antalya
altay
.
.
.
.
.

bu taraftarlar takımlarını şampiyon olacakları için mi tutuyorlar ?

herşey maddiyat yada maddi başarı değildir. her taraftar kendi içinde özeldir. beşiktaş taraftarı da herkes için özeldir ve efsanedir.
Sosyal ağlarda paylaş

besiktas taraftarinin nesi ozelmis bu kadar :D

acikcasi FB li olarak hic bagirmayan alkislayan realmadrid barcelona gibi bir taraftara sahip olmak isterdim.

ormandaki maymunlar gibi bagirmanin ve organize olmanin yerine insanlar gibi oturup keyifle mac seyretmek isterdim.

ama zor tabii bu sartlarda. en guzel kufuru en guzel cazgirligi yapan taraftara efsane dersek isimiz is.

en buyuk taraftar bjk de varmis, olsun varsin fb li olarak takimimla gurur duymak daha guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle hepsi beter ama cikip buraya en buyuk bizim tarafta en cok onlar bagiriyor en azimlisi onlar en uretkenleri onlar dendigi zaman aklima tek gittigim mac geliyor sonrasinda da sogudum zaten stad olayindan..

FB - GS maci superiz hosuz ancak bir anda bir grup geldi yanimiza meger bu bagirip da bir tarafini yirtan hirt bir FB taraftar grubunun icersine dusmusuz. lanet olsun dedim o gunden sonra bir daha gitmem diye yemin ettim.

ayakta kalmamiz 1 kisilik yere 3 kisi sikismamiz isin iyi yani birde bagirmayan taraftar .iktirsin gitsin gibi kimilerinin cok mukemmel dedigi ya da taraftar iste budur bu kadar manali nakaratlar uyduruyor ve hep bir agizdan soyluyoruz dedigi kisiler tarafindan macdan sogutulduk.

buralarda da forum taraftarlari aynisini yazi ile ortaya dokuyorlar. ama spor bu degilki oradaki oyuncular kufurlerle bezeli nakaratlardan anlam cikarip cok daha fazla kosmuyorlar , hirsa da gelmiyorlar.

ama bunu anlamak anlatmak futbolu duzeltmek gene onlarin elinde. ama kultur seviyeleri ve geldikleri ortamda buna uygun degil. sonuc forumda bile sporu spor olmaktan cikaran kabadayi odun surusu icin dosenmis sayfalarca yazi.

birde ustune efsane.

efsaneler ne kadar cabuk yaratiliyor milletimin kulturunde.
Sosyal ağlarda paylaş

100.000 taraftar kart, 36.000 kombine, yıllık 200.000 forma satışı, Müzik CD'leri (Kıraç ve Athena), her tarafta lisanslı bayrak ve flamalar, toplamda her yıl 2.500.000 adet irili ufaklı lisanslı ürün satılıyor.

Neden beşiktaş ve galatasaray bunları yapamadı diye cidden oturup düşünmek lazım. Fenerium olmayan il, alışveriş merkezi neredeyse kalmadı, içeri girdiğinizde kalemden cep telefonunua kadar lisanslı aradığınız her ürünü bulabiliyorsunuz. Acaba diğer yöentimler bunu beceremiyorlar mı yoksa büyük taraftardan talep mi yok diye uğraşmıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...