Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar şöyle yapalım;

- fileplanet vb yerlerden key alanlar öncelikle ncsoft hesaplarını açsınlar.

- gelen keyde cb yazması farketmez siz girip gelen key i bir aktif ne yazıcak.

- key i ekledikten sonra size email gelmesi gerekiyor belki open beta aşamasında gelmez ama key onaylanırsa zaten ncsoft ekranında görmeniz gerekiyor.

birisi ss fallan koyarsa daha rahat anlarız
Sosyal ağlarda paylaş

FP'den ilk gelen mail:

Welcome to Aion OBT (new)‏

Congratulations! Welcome to the Aion Preview Weekend Event! Below you will find all of the necessary information to get started. We hope you will enjoy it! Make sure to keep an eye on http://www.fileplanet.com for future programs.

Bunun ardindan, gelen kodu NCsoft'a girdikten sonra NC'den gelen mail:

NCsoft Serial Code Applied‏
You have successfully applied the following serial code to NCsoft account 'bingildak':

Ardindan gelen 2. mail;

Aion Closed Beta Invitation‏;

Your game account 'bingildak' for Aion has been activated. Save this e-mail for your reference. AION CLOSED BETA INVITATION You are invited to the Aion closed beta. A closed beta is an event open only to a very limited number of participants. NCsoft would like you to be one of the first to experience the incredible world of Aion. You've already created an Aion account. Let's get you the game!

Yalniz arkadaslardan farkli olarak, bana (Europe) gelmedi, gayet US geldi. Fileplanet kendilerine Europe gelen keylerin iptal edilicegini soyledi, Fileplanet son dakikada -artik adi siz koyun- yapti ve "only subscibers" dan, "North American Subscibers Onlu" e cevirdi. Bende US almak icin, account bilgilerimi ve IP'mi degistirdim, ondan US geldi.

PlayNC'de account management'da

AION BETA Bingildak yaziyor.

EU alanlarda isel

AION Beta (Europe) account name yaziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada pre-order yapan arkadaslarin ne yapmisi gerekiyor? PlayNC'de accountu yarattiktan sonra hicbir sey yapmiyoruz di mi?

"Standart" yaziyor cunku sadece, ve Beta icin hicbir kod gelmedi, gelen mailda lakin Aion (Europe) Prepurchase Activation (Beta Invitation Included)‏ yaziyor.

FP'den aldigim kodda ise "Beta" yaziyor Pre-orderli accountn "Standart" oldugu yerde..

Open Beta accountu aktif olan ve pre-orderla aktive etmis olan biri tam olarak "Account Managemen" veya adi her neyse, orda tam olarak ne yazdigini buraya c/pler mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm fileplanetten almadın mı sen ? veya şöyle olabilir sen steam den mi aldın ?

2 farklı pre-order var şuan arkadaşlar

1- pre-order yapıp kapora ödemişler - dlgamer.com dan alanlar gibi.

2- steam'den veya gamesultan'dan alanlar gibi tam ödeme yapanlar.

seninki o zaman tam ödeme olduğu için abonelik bilgileri vs vs var. Yani seni girdigin key final key.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum daha karar vermedim. Zaten, 2-3 ay oynayabilicem, askere gitmeden once, o da oyundan beta'da oldugu gibi nefret etmezsem.. Hic begenmemistim betada, ama baska oyun yok, DFO cok agir geliyor(cok vakit caliyor insandan, ayrica cok zor oyun, hirs falan yapiyosun), daha boyle casual rahat bi' seyler oynamak istiyorum, AION'da tek secenek gibi duruyor CO fiyaskosundan sonra..

Chanter oynamayi dusunuyorum, lineage2'dede cok severdim buffer classlari, hem AION'da decent heal'de vermisler arkadaslara, ne kadar pvp'de tamamen kitelamaya dayansada 1vs1'de yine de group pvp'de fark yaratir gibime geliyor..

Siz daha iyi bilirsiniz aslinda, betada baya oynadiniz, nasil chanter tavsiye eder misiniz? Buff ve debufflari ne kadar etkili?
Sosyal ağlarda paylaş

çinde 45 chanterım :) ve emin ol bu 1,5 patch den sonra ve 40+(45) levelden sonra chanterın özellikle pvp de dayanıklı olacaktır. en azından bir çok char gibi serilmiyorsun direk yere :D. daha önce söyledim tek birşey olmaz grup şart. misal elyossun - asmo tarafında bir ton görevin var hehe ama gidemezsin tek saniyede keserler birde gideceğin saat falan önemli grup olarak dalıp dağıtıcaksın aynısı asmolar içinde
Sosyal ağlarda paylaş

Pati olarak bir olusuma girerseniz size katilmak isterim, hic icimden gelmiyor yabancilarla etkilesime gireyim, hardcore kasiyim falan. Benimde pvp videolarindan gordugum kadariyla chanter fena degil, ama dedigim gibi oyunda slow yok. Yani chanteri oldurebilen classlar zaten genellikle melee classlar, assassian, ranger (pek melee olmadi), templar ve gladiator. Bu adamlara 1 tane slow verirlerse chanter'in survival 0'a iner. Benim izledigim butun videolarda, chanter full topuk, ranged ability ve stun timerlarinda ability bosaltarak kesiyor. Gladiator kafes gibi seye yakalarsa kesiyor, templar cekerse ve tam saniyesinde heal'i stunla interrupt ederse kesebilir, assassian'dan topukla kaciyor zaten..

Bu classlarin herhangi birine slow gelirse, direk yalan olur chanter bu classlara karsi 1v1'de..
Sosyal ağlarda paylaş

yeterli sayı sağlanırsa olabilir neden olmasın ama şimdilik bu sayının yakalanacağını sanmıyom en azından guild e level almak için 10 kişi lazım :) + ne kadar çok adam olursa guild içinde kendi levellerinde party şansın o kadar artıyor misal ben 30 lvl im sana gelip 18-20 level elitlerde yardım edersem sen hiç exp alamazsın veya çook az alırsın.

birde 1 vs 1 pvp inanın çok şansa denk gelir :) genelde üstün bir grup çöker anlamazsın bile ne olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak bence sen yabancı guilden çıkmayı düşünme bile ben ingilizceden çekindiğini düşündüm ama diyecek birşey kalmadı. Kaliteli bir başvuru olmuş cidden. Master bile msn den övgü ile yazdı senin için 1. dakikadan. Bu arada kimse ingilizceden tırsmasın arkadaşlar üyelerin hiç birinde sanmıyorum ki perfect ingilizce olsun önemli olan party de veya raid de sağa yoldan gidin durun bekleyin veya moob u şu kenara sıkıştırmak lazım gibi şeyleri anlasanız yeter ki bunu anlamak içinde illa konuşmak gerekmiyor anlık olduğu için diğerleri sağ yola giderken sizde sola gitmezsiniz herhalde. Bu arada guild Türkiyede buluşma yapacak uygun olduğu zaman bu yaz olabilir kış olabilir bence güzel bir ortam olur bunun çalışmalarınıda yapıyoruz.

bunu şimdi gördüm belli ingilizcenin güzelliğinin sebebi :)
I was a succesful American Culture and Literature student.
Sosyal ağlarda paylaş

Sagolsunlar, bu kadar yildir 1 tane turk clan veya guildine girmedim, benim yabancilara cektigimi soyledigim uzaklik ondan, sabah aksam ingilizce dinleyip, ingilizce konusmaktan gina geldi ki ventte luzum olmadikca konusan bir insan degilimdir. Keske turkler olarak kendi aramizda bir sey yapabilseydik ama WoW'dan beri ne zaman boyle bir etkilesime kalkistiysak sonu cok fecii oldu(hep kavga dovus ac gozlulukten dolayi, birbirinin arkasindan konusup, mezar kazmalar vs.), her zaman pismanlik duydum, ama iste kisi kendi insanindan ne kadar agzi yansa da uzaklasamiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece baya baya kavga ettim fileplanet ile. Bana keyi kullanmasaydın ne yapalım kişi başına 1 key düşüyo gibisinden cevap verdiler. tekrardan attdım cevap daha ayrıntılı şekilde açıklamaya çalışdım ama cevap gelmedi daha.

ncsoftada atmışdım durumu anlattım fileplanet böyle böyle yapdı gibisinden bunların cevap daha olumluydu.

said:
Hello,

The beta event will be available for folks in Europe too! There was an issue with the distribution of keys that caused some folks in North America to get keys for Europe, when they preferred to get keys for North American Aion. As long as you wanted a European key, you don't need to do anything. If you tried to claim a North American key from Fileplanet but got a European one instead, the problem has been fixed now, and you can go back to Fileplanet to get a North American key.

Regards,
GM Peldor

ncsofta fileplanetten gelen maili ekleyerek key nosunuda ekleyerek bir mail daha attım.bakalım ne olacak ama o betaya giremezsem tıpış tıpış karttan geri çekdiririm fileplanet üyelik ücretini bunuda bilsinler yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...