Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Sawer said:

Beyler aionı yukledım.Gameguardı çalıştırınca bir süre bekleyip daha sonra this program is not avaible in your country hatası verıyor.Çözümü nedir acaba?

not:tamam çözdüm:d administor olarak çalıştırınca düzeliyormuş.

oyun ekranına gel server a bağlanmaya çalış server kapalı veya yetkilendirilmemiş hesap falan derse sorun yoktur. eğer gg dan halen hata alıyorsan gameguard klasörünü sil yeniden indirir ve sorun düzelir ;)

aquila said:

US EU sürümleri ayrı gene di mi? hem us hem eu serverlarında oynamak istesem, olmaz heralde.

oyunun hangi versiyonunu alırsan orada oynayabilirsin. ( bu beta için geçerli değil )
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bizim guilde evli türk var birlikte oynuyorlar 2 pc geyik oluyo bazen çocuk başlıyo ağlamaya kalkıp gidiyo birisi :) (kulakları çınlasın arda'nın) ahmet adlı arkadaşımızın oğlu.

sende bir yere girince artık çift olarak gidersiniz zevkli oluyo ama dikkat et kapışmayın :) key e gelince fileplanet den alamazsan haber et ;) ama bak söz vermiyorum ekipten birine lazım olursa düşük bir ihtimal ama belli mi olur ekipten olan arkadaşa veririm. Bu iki, üç gün içinde belli olur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Fileplanetten Aciklamalar;

VM said:

Wow you guys are fast!

If you accidentally received an Aion EU beta key, just go back through sign up and get an NA one. Apparently a few got mixed into the batch. Trying to get more details but that's all I have at the moment.

Cheers!!

VM = [GSI]VirginMary = P

VM said:

I am pretty sure NCSoft will disable those keys since they weren't meant for our batch. I'll see what I can find out about the EU stuff but as for now I don't know a whole lot unfortunately.

/VM

Sanirim US accountu geldigi icin sansli oluyorum bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...