Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Ben beğenmedim ya...

Müzikler kötü, karakter sesleri çok kötü, scout açtım her hareket yaptığımda *** kızarmış kedi gibi viyaklıyo, halbuki char creation da kalın baba bi ses seçmiştim. Bandaj yaparken falan çince salak saçma şeyler söylüyor.

Atmosferi vasat yani, benim hoşuma gitmedi...

İngilizceye tercüme edilmiş uyuz koreli mmorpg si izlenimiden öteye gidemedim daha...
Sosyal ağlarda paylaş

Karakteri 20 yapmayı basardım ıkı gunde,oyunda manyak bir bug var yanlız;bir yerdeki mobu kestıgınızde güzel bir item düşürünce hemen kanal değiştirip diğer kanaldada aynı mobu kesıyorum,enaz 3 mobdan bırınde aynı item cıkıyor.
grup olayı diğer online lara göre kötü yanlız,kim ne yapıyor anlayamıyorsun.
Ek:acaba birileri partiye,guılde nasıl yazılıyor anlatabılırmı./p,/g komutlarını denedım ama bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Karakteri 20 yapmayı basardım ıkı gunde,oyunda manyak bir bug var yanlız;bir yerdeki mobu kestıgınızde güzel bir item düşürünce hemen kanal değiştirip diğer kanaldada aynı mobu kesıyorum,enaz 3 mobdan bırınde aynı item cıkıyor.
grup olayı diğer online lara göre kötü yanlız,kim ne yapıyor anlayamıyorsun.
Ek:acaba birileri partiye,guılde nasıl yazılıyor anlatabılırmı./p,/g komutlarını denedım ama bulamadım.

20+ leveller pvp açık maplerde kanal değişimi yok elthen ve diğer maplerde yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...