Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Vall aradım bulamadım o anlattığın postu.

55 sayfa post var bi bilgi var bi geyik dönüyo falan...

Şuna bi adam gibi konu başlığı açsa ya paticik, ya da izin verseler 10-15 farklı topic olsa aionla ilgili mmo genelde.

neyse

steam den kuruyorum şuanda, steamden iniyo gibi.

Oynayabilir miyim steam in indirdiğiyle?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Elyos Cleric veya Chanter deneyeceğim bu hafta, Ariel de açarım büyük ihtimal karakteri, kiminle irtibat kuriciiiiz?

gangren elyosda biz varız odifflame var benim 5-6 arkadaş var ventrilo da var. istersen özel mesaj ile vent bilgilerini atayım sana oynarken yazmak zor oluyor biliyorsun.

cleric ile 26 level yaptım sorunsuz ayrıca partlerin aranan adamı oluyorsun :). kasarken chain armor giy solo takılırken ama ana itemlerin cloth olmalı mp gücün için

chanter ile çinde oynadım lvl 30

ikiside iyi aralarındaki fark
cleric: büyülerle kesiyor
chanter : yakından dövüşüyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben cn-aion da 21 chanter oynadim. level atlamak cok kolay, downtime neredeyse yok gibi ama dps konusunda super oldugunu soyleyemicem. pvp deneyimim de yok ama forumlardan okudugum kadariyla 25den sonra chanter daha cok support ve buffla ilgili skiller aliyomus.

ben aslinda gladiator veya assassin acmak istiyorum ama milyon tane insan bu ikisini acacagi icin yine glad/assassin looking for group ayagina dusmeyelim.

bir de soyle bir link buldum. korede oynayan adamin teki 14 sayfa oyun hakkinda sorulara cevap vermis. cok detayli bilgiler var okuyun bence.

http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/240629/page/1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...