Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

odiflame, çıldırtma insanı, EU'yu seçebileceğin tek yer var zaten.

Client EU, US farketmiyor, aynı zaten.

Halen aptal bir hata alıyorum NCSoft Launcher'da.
bıdı bıdı dio açıldığında, Skip diyip geçiyorum, sonra AION seçip, Install dediğimde yine aynı bıdı bıdı server yok, internetin bozuk diyor.

Daha oyuna girmeden delirdim, ne gerzek bir sistem ya.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar hataları v.s başka konularda tartışın bence,benim merak ettiğim nasıl bir oyun,age of conan oynayıpta deneyen arkadaşlar özellikle size soruyorum,çünkü wow oynıyan arkadaşlara daha ilginç gelebilir yıllardır oynadıkları için,evet oyunun işleyişi trade sistemi,combat sistemi,grafikleri v.s nasıl,uyarmı bize wow 4 yıl oynadık,hala 1 yıldır oynuyoruz conanı da,ama her oyunu denememe rağmen,conandan iyisi yok bana göre ,eğer bazılarının dediği gibi gerçekten iddialıysa bırakırım conanı:p
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:

arkadaşlar hataları v.s başka konularda tartışın bence,benim merak ettiğim nasıl bir oyun,age of conan oynayıpta deneyen arkadaşlar özellikle size soruyorum,çünkü wow oynıyan arkadaşlara daha ilginç gelebilir yıllardır oynadıkları için,evet oyunun işleyişi trade sistemi,combat sistemi,grafikleri v.s nasıl,uyarmı bize wow 4 yıl oynadık,hala 1 yıldır oynuyoruz conanı da,ama her oyunu denememe rağmen,conandan iyisi yok bana göre ,eğer bazılarının dediği gibi gerçekten iddialıysa bırakırım conanı:p

Çin betasında oynadım ben, bilmiorum bu Eu betası farklı mı da. Aoc warhammer ,wow bunları da oynadım ciddi bi süre o yüzden cevap veriim dedim.

Oyunun grafikler animasyonlar çok güzel. Interface gayet güzel. Wow rahatlığı var oyunda. Oyunun lore ilginç, karakter tipleri güzel.

Oyunda bi 10 level oynadım. Galiba 25. levela gelince Abyss denen yere gelip PVP yapabiliosun, o yüzden pvp si hakkında yorum yapamıcam. Gameplay olarak, wow gibi actionbarındaki abilitylerini kullaniosun target seçip. Bir de bazı combo büyüleri var, ona bağlı bi büyüü cast edince combo ability insant gelio atiosun vs. Bunun dışnda pek bi farklılık yok combat adına. Ha tabi 10. levelda kanatlarına kavuşuosun. Fakat belli bi süresi var kanatla uçabilmenin, Karakterin geliştikçe de artio bu süre bu da combata değişiklik katio havada uçabilmen vs.

Oyunun ilerleme süreci yine quest al yap geri dön yeni quest al level atla o şehiri terket başka şehire geç şeklinde.

Pek crafting ve sosyalleşme , ticaret deneyemedim herkes Çinli olduğu için serverda o yüzden o konular hakkında bişey diemiorum.

Sonuç olarak bana göre: Oyun kaliteli bi oyun, Fakat oyun sistemi bana pek farklı gelmedi önceden oynadıım wowdan aocdan vs. O yüzden betanın sonlarına doğru girmemye başlamıştım çünkü quest yap gel falan sıkmıştı beni. Wowdan, aocdan,warhammerdan sonra tekrar karakter kasasım yoktu pek aynı şekilde. O yüzden şu an ki eu betaya da katılmamayı tercih ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

ticaret hayatı ne alemde,pazarmı kuruyoruz ah ye mi atıyoruz,ayrıca aoc da en çok canımı sıkan,tek düze ticaret hayatı:S wowdaki sistem süperdi mesela her düşen item 3 aşağı 5 yukarı bi şeylere yarıyodu bunları merak ediyorum,zaten combat sistemi olarak dediğinize göre aoc u geçemeyecek aion da ,benimde aradıklarım combat sistemi +ticaret olduğuna göre bakıcaz artık
Sosyal ağlarda paylaş

bir gün oynadım kurcaladım biraz pvppve demişler öyle de olacak gibi. pvp rank sistemi de kurmuşlar pvp puanıyla rank alıyorsun, yaptığın questlerle de title alabiliyorsun. serverdaki pvp durumu, oyuncuların durumu, guild durumları vs takip edilebiliyor yani ego hizmeti var bayağı. arayüz anlaşılır, kolay, menüler kapsamlı, oyunun performansı iyi bütün ayarlar fullde 8x aa falan açık 200 fps lere vurduğu oluyor bu grafiklere göre gayet iyi. crafting hiç fena değil ister ot topluyorsun ister maden ister item kırıp enchantla iteme enchant level kastırıyorsun. combat animasyonları gayet iyi ama yani kan yok pek:). bazen durduk yere moblara dalasım geldi zevkli o yönü. kısaca mmorpg adına çok bir yenilik olmasa da hazır durumda izlenimi veren, uyduruk olmayan, uğraşılmış yeni bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

hataları resimelrle koyarsanız yardımcı oluruz. ama kim söylüyor yok na seç yok seçme millet yanlış manlış yardımcı oluyor hepden işin çıkılmaz durum yaratıyorlar.

client i normalde indirdiğin zaman hiç bir ayar yapmana gerek yok direk giriyorsun. bahsettiğiniz eu seçimi otomatik olarak geliyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun zaten Client'ın indirilememesi.

Aion.exe diye PC Client linki veriyorlar Master Account sayfasında, onu çekiyorum, açtığımda, ekranda "Bağlantınız yok, tekrar deneyin veya FTP adresinden son LauncherInstaller çekin" diyor, ama komik bir şekilde launcherı bu sırada download ediyor.
(Orda olan banner benzeri şey de görülmüyor)

Launcher install edilince, bu seferde update'leri çekeyim diyor ama "Bağlantı yok, server down, sonra dene" gibi bir uyarı veriyor, seçenekler de Retry, Skip, Exit.

Skip edince, Launcher ekranı çıkıyor ama, sağdaki alanda Currently Unavailable gibi bir şey yazmakta, bağlanamıyor yani.

Aionsource, "Settings'ten NA yapın" diyor, bu bazılarına sonuç vermiş ama bana yaramadı.
"Games.xml dosyasını değiştirin" diyor, o da yaramadı.
DNS'lerde sorun olabilir deniyor, onu da beceremedim.

Firewall'a Launcher.exe'yi exception olarak ekledim, falan filan.

Olmuyor ama hiçbiri.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu sorunu biliyorum :) 2 farklı launcher var bir tanesi eski ve muhtemelen o aynı zamanda lancher ı ilk defa kurdunda sana bir soru soruyor tam hatılamıyorum ama alakasız bir yazı bile olabilir evet diyeceksin. dur ben sana lancher göndereyim onunla dene ama şuan pc de olan lancher ve neyi kalırsa hepsini sil kurulumda da sana ne derse evet de amerikada dese evet :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...