Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut tepkilerimiz??

darkness87

Öne çıkan mesajlar

utandığımısda,sinirlendiğimisde tepkimisi kelimelerle dışa vuramadıımısda vücut tepki verir..mesela ben utandıımda hemen alnımdaki sivilcelerle oynamaya başalrım onları yolarım,sivilce olmadıındada alnımla uğraşırım...sinirlendiimde ve dışa tepki veremediimde tırnaklarımı yemee başlarım..sıkıldıım zaman parmaklrımla oynarım alt dudaımı çekiştirirm vs...vss..
peki siz neler yaparsınıs?
Sosyal ağlarda paylaş

he yaw sıkıldıgımda bende alt dudagımla oynuyorum suan yapıyorum mesela :P
bide ders çalısmam gerekiyosa-yine suan oldugu gibi- hiç yapmadıgım işler yapıyorum misal bi vakit yer imlerine ekledigim youtube videolarını tutup şimdi izliyesim geldi. Tunak Tunak Tun diye bagırasım geliyoda tutuyorum kendimi...patlamadan bagırmak lazım....:P
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıldıysam ayağımı filan sallarım, çok sıkıldıysam ayağımı seri bi şekilde yere vurmaya başlarım, sıkıntı had safhadaysa önümde masa,sıra artık ne varsa tekmelerim-diz atarım(tabi bu yavaşça, anca sarsıcak kadar:))
Düşünürken-soru çözerken filan burnumun üstünü kaşırım

Bunlar engelleyemediklerim.Yani ne kadar engellemeye çalışsam da engelliyemiyorum:)

Bunun dışında önde masa filan varsa parmakla,avuçla,elin yanıyla vurarak rastgele tempo tuttuğum filan oluyo ama o tamamen refleksif değil, yapmadan da durabiliyorum
Bi de saçımla oynuyorum ama onu da yapmıycam dediğim zaman engelliyebiliyorum

[ Mesaj 27 Temmuz 2007, Cuma - 20:54 tarihinde, ShadowFury tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...