Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şebo'nun yeni klibi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Dynamick'e itafen: Senin Şebnem Ferah'a büyük bir hayranlık duyman,benim düşüncelerimi değiştiremez,beni bağlamaz. Ona bakarsan İbrahim Tatlıses'de işine emek veriyor ama işini nekadar yerine getiriyor,sanat uğruna ne veriyor? Şebnem Ferah para kazanmak uğruna kendinden ödün veren birisidir ki kimsede bunun aksini söyleyemez. Sadece bestelerden anlayan mongolların bulunduğu bir piyasada,akıllı görünen şarkıcılar besteyi iyi,hoş yapıp sözleride bi güzel aldatma vs.. konularda kafadan ataraktan çıkarmaktadırlar. Şebnem Ferah'da paranın bu şekilde kazanılacağınıda görünce bigüzel olda girişti mevzuya. Eski albümleriyle karşılaştırın madem çok biliyorsunuz.[hline]Come On! It's On!
BlaCk_Dmc THE LAME
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
GICIK2, 11 October 2003 12:53 tarihinde demiş ki:
Şebnem Ferah para kazanmak uğruna kendinden ödün veren birisidir ki kimsede bunun aksini söyleyemez.

seni ciddiye almak dogrumu yanlışmı bilmiyorum da ne dediginin farkında deilsin herhalde?[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 11 October 2003 12:53 tarihinde demiş ki:Şebnem Ferah para kazanmak uğruna kendinden ödün veren birisidir ki kimsede bunun aksini söyleyemez.

ne demek şimdi bu? bariz abuk subuk konuşuyorsun. ben aksini söylüyorum. nolcak şimdi?[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

sen bişi ispatlamadın ki biz niye aksini ispatlayalım :)

ayrıca bence tarz meselesi felan değil. Evanescence'in bir şovda canlı söylediği bring me to life'ı izledim.
Kadın karnını tutuyor.
Ara sıra şebnem ferah da yapıyor aynı tutumu.

Acaba amy lee yüksek sesle söyleyebilmek için mi o korseyi takıyor?
Acaba şebnem ferah amy lee'ye özendiği için mi öyle bir korse takıyor?

Ama kadın albümünde de korse takmamasına rağmen karnını tuttuğunu hatırlarım.
Yoksa şimdi yaşlandığı için mi o korseyi takıyor?

(Bonecrusherdan komplo teorileri)[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...