Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şebo'nun yeni klibi

Bone

Öne çıkan mesajlar

Şebnem ferah a sinir oluyorum ya böyle bi havalarda ne bileyim saçları böyle hep yana atmalar,hep aynı şekilde kafayı savurmalar falan metalciyim diye geçinip hava atan tiplerden bence şarkılarının sözlerindede iş yok zaten yok girdiğin kaygan delik bilmemne "sen beni terketten,senden nefret ediom, aldatma,terketme" vari şeyler...[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Tüm haklari GICIK2'ye aittir. Bazilari imzami taklit etmektedir,aldirmayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

1- şebnem ferah metalci değil rockçıdır. Kendisi de rockçı olduğunu söyler.
2- Bir şarkısını dinleyerek yorum yapınca tüm şarkılarını aşşağılamış oluyorsun. Oysa süper şarkıları var.
3- şebnem ferahın beğenmediğim bir yönü var. Kadın ve kelimeler yetse tarzında albümler yapıyor. Oysa artık kısa cümleler kuruyorum albümündeki şarkılar ve stili kendine en çok uyan tarzdı. (tabii kadın'ı felan daha çok seven olabilir birşey diyemiycem)
4- Şebnem Ferah Türkiye'de işini en iyi yapan kişilerdendir. Sesi güzeldir. Kendi şarkı sözlerini yazar. Kendi yorumlar, yaptığı tüm şarkıların %90'ının söz ve müziği kendine aittir..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

Gıcık2 sana birkaç örnek sunucaktım ama vazgeçtim senin sahip olduğun müzik bilginin ve kültürünün bunu kaldırmayacağını düşünüp parmaklarımı yorma zahmetinden kurturdım kendimi

Herkes anlamadığı konularda yorum yapma gereği duyuyor nedense

edit:Asıl yazmam gerektiğini unutmusum.Bence gözlerimin etrafındaki çizgiler klibi iyi seçilmiş bir klip daha izleme fırsatım olmadı izlicem en yakın zamanda birde "baba-oglu" na çekerse bu albüm için yeterli olur

[Bu mesaj homoid tarafından 07 October 2003 20:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 07 October 2003 18:55 tarihinde demiş ki:
Şebnem ferah a sinir oluyorum ya böyle bi havalarda ne bileyim saçları böyle hep yana atmalar,hep aynı şekilde kafayı savurmalar falan metalciyim diye geçinip hava atan tiplerden bence şarkılarının sözlerindede iş yok zaten yok girdiğin kaygan delik bilmemne "sen beni terketten,senden nefret ediom, aldatma,terketme" vari şeyler...[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Süpermişşin hakkaten..[hline]
"But he's the sort who can't know
anyone intimately, least of all a
woman. He doesn't know what a woman
is. He wants you for a possession,
something to look at like a painting or an ivory box.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 07 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
Gıcık2 sana birkaç örnek sunucaktım ama vazgeçtim senin sahip olduğun müzik bilginin ve kültürünün bunu kaldırmayacağını düşünüp parmaklarımı yorma zahmetinden kurturdım kendimi

Herkes anlamadığı konularda yorum yapma gereği duyuyor nedense

edit:Asıl yazmam gerektiğini unutmusum.Bence gözlerimin etrafındaki çizgiler klibi iyi seçilmiş bir klip daha izleme fırsatım olmadı izlicem en yakın zamanda birde "baba-oglu" na çekerse bu albüm için yeterli olur

[Bu mesaj homoid tarafından 07 October 2003 20:23 tarihinde değiştirilmiştir]

Bak kardeşim homo musun hamo musun hamoid misin nesin, adam gibi konuşmasını öğren önce ben fikrimi yazdım. Konuşma tarzından kimin nekadar kültürlü olduğu belli oluyor zaten.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası şebonun bu son albümünde en çok sevdiğim şarkı bu olmuştu
...
Belki de... Ben sana hâlâ...

Aşığım...
İşte tam burda karşındayım
ya şimdi tut elimden
ya da bir daha sözetme özlemekten
Ben sana hâlâ aşığım
İşten burda karşındayım
Ya şimdi tut elimden
Yada bir daha sözetme özlemekten
Çok çok çok karışığım zaten...

bence çok isabetli bir karar olmuş şarkı-klip bakımından

bu arada arkadaş (GICIK2) adına yakışır şekilde görevini yapıyor arkadaşlar, farklı bir beklentide olmamız zaten imknalar dışı.[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 09 October 2003 12:24 tarihinde demiş ki:bu arada arkadaş (GICIK2) adına yakışır şekilde görevini yapıyor arkadaşlar, farklı bir beklentide olmamız zaten imknalar dışı.

Aha[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sebo ya laf solerken bi kere daha düşünün valla cok hassas oldugum bir nokta

sakarya universitesinde dersten cıktım konser vardı helikopter pistinde konser aralarında 15 dk bi herif stand up yapıyodu en bas teoman gerzegin diye baslayıp falan filan bisiler anlattı bizde neyse dedik- insanları guldurmek icin cisnlik yapmasi lzm ya - dinliyos sonra ordan atladı sebnem ferah salagi gecenlerde bole yapti diye bisiye giriyoduki tutamadim kendimi bastim kufuru(ki cok cok nadir kufur ederim ettigim anda bile garip oldum ama haketti) essek gibi bagirip zaten o siradada yuhaladik herifi 200-300 kisi falan indirdik sahneden

ornek mi lazım en basiti en doğalı:
sebnem ferah 1999 yılı sau bahar senliklerine gelir konser baslar ama deli yagmur yagıyordur herkes donuna kadar sırıl sıklam(seboda dahil) ama kesmez konseri sonuna kadar soyler ustune yetmes bi sarkida fazladan okur ...

konserlerde kim cıkarsa cıksın yagmur azıtınca bırakıyor sebo ise tam tersi
işine bukadar emek veren cok nadir kişilerden birisidir.

sarkılarını biraz düzgün dinle ne anlatıyo bunu düşün ha anlayamıyorsan bilemem

bisi solerken destekli atin bilmediginiz konulardada yorum yapmayın .

gıcık anladın umarım?[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

şebnem ferahın tek sevmediğim özelliği var.
konserlerde millete söylettirmesi.
ben para vermişim onu dinlemek için, o da halka söylettiriyor.

Ama bir de şöyle birşey var. Ben onu zaten her gün bilgisayarda veya müzik setinde dinleyebiliyorum.
O da orda farklı birşeyler yapmaya çalışıyor.
Kendi tercihi o, saygı duymak lazım.

Onun dışında herşeyini, her şarkısını çok seviyorum..[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ortamda milletin daha cok kaynaşması ortama daha cok kaptırması için söyletiyor ama özellikle şarkılara remix yaparak soylemesi cok baba oluyo valla :)
itu maçka kampüsündekine gittim konserine bring me to life ı soyle dedik valla zaten amy lee ile sesleri benziyo güzelde soyledi :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hastasıyım şebnem ferah'ın. evimde 4 tane türkçe orjinal albüm var. onlar da şebonunkiler.

çok iyi, hoş dinliyorum da. benim de sevmediğim bir yönü var, tüm şarkılarının konusu aynı. aldatıldım, aşık oldum, terkedildim, aşık oldum, aşkına tutuldum (?), aşık oldum.. istisnalar var gerçi.

yahu şebo, bi gün de mirage hakkında bi şarkı yazsan falan hiho.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

klip hakkındaki konu tamamen şebnem ferah'a dönmüş. şebo'yu tartışmam bile, o yüzden klibe dönelim...
klip bence kötü, o avize nedir, o aynalar nedir? son kliple niye böyle benzer bir klip çekilir? şarkıyla niye bu kadar uyumsuz bir klip çekilir. illa ki grup elemanlarının da mı çıkması lazımdır klipte ? aceba cevap bu mudur?
vs vs[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 11 October 2003 07:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hmms tarz meselesi olabilir mesela avril lavigne neden kravat takıyo nun cevabı ile aynıdır diye düşünüyorum[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Sosyal ağlarda paylaş

daha rocker görünmek için
bencede çok rock duruyorlar sanki dünyaya sırf rockmak için gelmişler
graaaaaaaaht hadş kafaları rockalım!

tabi ben şeboyu her haliyle severim o ayrı[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...