Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Popstar....

Diablo

Öne çıkan mesajlar

Sakatın sesi çok güzeldi.
Ama kafadan sakat olan birçok kişi de vardı.
Hele biri çıkıp orda şov yaptı resmen.
Kameralara felan özel şarkı söyledi.

Şu rus, hoş bir kız. Çok güzel değil ama popstar olabilecek güzellikte.

Şişman kadın da kafadan sakat. Popçu olabilmek için engel gördüğü kocasından ayrılmış. Ulan gerzekçiğim, madem problem olmamasına rağmen kocandan ayrılacak kadar önemiyorsun popu, kilo ver spor yap ki görünüşünü düzelt. Di mi..
Sosyal ağlarda paylaş

bi aptalda üniyi bırakmış.
Bu arada çok komiktiler ercan saatçi tam bir müzik adamı. Ama ercan saatçi rustan etkilendi.
Rusta çıplak gelseymiş daha kapalı olucakmış sanki?
Rusta da bi gaf vardı ortada.
Türkçeyi savunuyorlar ama arkasından "okey , its a must" gibi cümleler kullanıyorlar.

Sakata çok üzüldüm "cd nin içinde beni kimse görmez" diyince .
Ayrıca seside çok güzeldi.

Deniz seki ye her yönüyle hayranım ona bakmaya doyamıyorum vallahi. Seside çok güzel tabiki :=)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 05 October 2003 12:39 tarihinde demiş ki:
Sakatın sesi çok güzeldi.
Ama kafadan sakat olan birçok kişi de vardı.
Hele biri çıkıp orda şov yaptı resmen.
Kameralara felan özel şarkı söyledi.

Şu rus, hoş bir kız. Çok güzel değil ama popstar olabilecek güzellikte.

Şişman kadın da kafadan sakat. Popçu olabilmek için engel gördüğü kocasından ayrılmış. Ulan gerzekçiğim, madem problem olmamasına rağmen kocandan ayrılacak kadar önemiyorsun popu, kilo ver spor yap ki görünüşünü düzelt. Di mi..

O sakat sing your song finallerinede çıkmıştı. 6. mı ne oldu. Sing your songda böyle aptal bir jüri yoktu,sakat adamdan daha iyi söyleyen gruplar olmasaydı önünde O adamı yaparlardı birinci.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Tüm haklari GICIK2'ye aittir. Bazilari imzami taklit etmektedir,aldirmayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
muahha ya bende topic acılmıstır du bi bakim dedim pati ye acmısınız da 40 mesaj olmus
ahah komadayım zor yazıyom suan ay öldüm bune ya :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jüride oturan insanlar "kulağın yok" falan diolar, giripte 2 ses sorsam klavyeyle hiçbiri bilemez.Orda oturan insanların hiçbiri kesinlikle "sanatçı" DEĞİLDİR ve ASLA OLAMAYACAK insanlardır. Kendi egolarını tatmin için insanları aşağılayan bir insan müzisyen falan olamaz.Bu işi yapan bizler senelerce okulunda okurken, bu insanların oraya çıkıpta insanların yeteneklerini değerlendirmeleri ne derece doğrudur o ayrı konu.Hadi diyelimki Sony Music para yatırdı birine, adam etti üstünden para kazanıyo kendiside "ben şarkıcıyım" diye gezinio, sen kim oluyosunki insanları bu kadar küçük düşürebiliosun ve insanları bu işin okuluna yönlendirmek varken, "biz popstar arıorz, sende duruş yok" falan gibi anlamsız cümleler kurabiliolar?Heleki o en soldaki top olan, adı nedir ne iş yapar bilmem ama ondan 105 tanenin arkasında çaldım bunların hepsinin sesleri sahnede playback'ten verilir.Canlı olursada backvokallerle normal sese en azından yaklaşılmaya çalışılır.Ayrıca sonunda "popstar" denilen ve sadece plak şirketlerinin cebine daha çok para girmesi işine yarayan bu meslek türünde olmak sadece Türkiyede para kazandırdığı gibi bu tür insanlara "müzisyen" denmesi gerçek "müsizyen"lere tamamen bir hakarettir.Bu ülkede Aydın Esen gibi adamlar varken, orda oturan 4 kişinin "müzisyen"liğini toplayıp 75'le çarpsak bile Aydın Esen edemezken o insanların orda sıfatı nedir?Hadi şarkıcı arıosunuz madem alın jüriye Sezen Aksu'yu, Sertab Erener'i..Ne oldu?Gelmediler tabiiki..Teklif gitti ama reddedildi eminim!Ayrıca herşeye kanıp, en ufak bir yeteneği olmadan oraya giden halkımızda ayrı bir konu tabi.Saçma sapan bi program, oturan jüri ayrı saçma,gelenler ayrı saçma...[hline]My spirit begins to rise into the heavenly skies
Just to be shunned away by you
Now all I want is to die, no streets of gold in the sky
And I wash my hands of you..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 10 October 2003 22:48 tarihinde demiş ki:
calm down
;)[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D

imkansızı istiosun dostum :)[hline]My spirit begins to rise into the heavenly skies
Sosyal ağlarda paylaş

o ingilizce sarkı soyliyen adamın karşısında oturupta gulmicek adam yoktur herhalde.juridekiler dogru yapıo.gelen geçen girmiş yarışmaya.saçma sapan hareketler yapıolar orda juride olmadı kötü de get falan diyo napsın adamlar.seni cok sevdik seni unlu yapalımmı dicekler[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Çöp Atmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Audfe, 10 October 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
ya o tür adamlara demiorm o ing. söledi bende yarıldım o ayrı :)[hline]My spirit begins to rise into the heavenly skies

kimse ingce şarkı sölemedi bence :)

ha sölicem dedi bi tatil köyü havuz başı şarkılarının girişini yaptı sonra kürtçeye geçti bi türkçe karıştı arada sonra almanca sölicem dedi ama bi girişteki summer ı anladım onada samur dedi :P[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...