Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İngilizce konuşulan Wow-Europe serverı?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Wow oynadığım az süre içinde şunu gördüm ki her ne kadar serverlar, "ingilizce" başlığı altında olsa da, serverda kesin bir milletten insanlar yoğunluğu var. Örnek vermek gerekirse, rastgele başladığım ilk server olan Stonemaul'da herkes, ama herkes rusça konuşuyodu, o kadar kasıp geldiğim 30. levelda oyundan soğudum (ki yeni başlayan için 30. levela gelmek çok kısa bi iş değil tabii) Neyse ondan sonra kor'gall'da oynadım, orda da aynı şekilde bir iskandinav yoğunluğu vardı, o gene daha iyiydi çünkü insanlar en azından ingilizce biliyorlardı. Sonra drak'thul'da oynadım bi ara, orası da ağzına kadar çek dolu.

İstiyorum ki şöyle ingilizlerin yoğun olduğu, "com hire plase!" diyen adamların minimum olduğu bir serverda oynayayım, ama onlarca serverı teker teker girip test etmek zor bir iş bittabii... Bu yüzden eğer böyle bildiğiniz bir server varsa, benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Kimbilir, belki o zaman siz de şirinleri görebilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

genel bi sorun o. nasil bizde "hangi server da cok turk var" gibi sorulara "burning legion a gel cok turk var" gibi muhabbeter oluyorsa onlarda da oyle oluyor. iskandinav agirligi cogu serverda var, curuk yumurta bol var aralarinda ama cok cok kutuplasmamis serverlarda sorun olmaz pek. ruslarin, macarlarin vs. yogun oldugu serverlardan uzak durmak gerekir ki zaten gormusun eheh
Sosyal ağlarda paylaş

her serverda oynuyorlar tabiki ama ingilizlerdede sayı ahım şahım değil sanırsamki her server ağzına kadar kuzeyli dolu(isviçre , hollanda , isveç vs.) Örneğin Jeadenar'da sadece iskandinav oyuncu alan en az 3-4 guild var sadece ally tarafında.Zaten serverın'da boku çıktı iyice yakında kaçıcaz topluca:D
Sosyal ağlarda paylaş

@suark

ingilizce konusmalari cok bisiy degistirmiyor. bi millet bi serverda cok olunca o milletden coluk cocugun, lamerinin oraya akin etmesini sagliyor. mesela alt kasarken 1.5 saat pesimde ks yapmaya calisip surekli SWE? SWE? diye soru soran denyonun tekine denk gelmistim (executus). buyuk ihtimalle oyunu bilmeyen isvecli veledin tekiydi. executus - horde kisminin %70 i isvec ve danimarkali. bu denyonun o serverda olmasi kesin iskandinav bi sitede bi iskandinav in "bizim millet burda" demesindendir.

isin vahim kismi bi sekilde yolun kesisiyor bu denyolarla. major city lerde felan kesinlikle kullanmiyorum mesela trade chan i felan. midemi bulandiran muhabbetler, kazara birisi bisiy yazinca 100 kisinin birden lololol noob wtf muhabbetlerine girmesi felan. mesela spinebreaker da bir sure oynadim hic ama hic oyle bir muhabbet gormedim. gayet efendiydi millet. hatta horde olmama ragmen kac kere ally ile quest yaptim (priest mc ile beni buffliyordu, tanklarken arada mc atip renew felan basiyordu sonra tekrar mob a dps hahah)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...