Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yoksa biz de hızlı internet erişmine ulaşabilecek miyiz?

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Türk telekom da yılbaşına doğru değişiklikler olacamış diyorlar. İnternet bağlantısı konusunda rekabet kurumundan aldığı cezadan sonra Artık yeni internet servis sağlayıcıları da türkiye de hizmet vermeye başlayacaklar. (türk telekoma bağlı olmadan) Tabi rekabet oalcağı için türk telekom da türkiye çıkışını ilk aşmada 20Gbit sonra da 1,7 Tb ye çıkartacak deniyor. bunun anlamı ise en düşük kablo bağlantısı 512kbit olacak deniyor. Fiyat ise değişmeyecek.
Şu anki 64k fiyatından biraz daha pahalı olması bekleniyor. 75 ila 100 milyon arası bişey bekleniyor.
Bu gün gazetlerde yazıyordu bir kaç internet istesinde görünce bende inanmaya başladım.
Umarım bunlar lafta kalmaz...[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 08 October 2003 14:12 tarihinde demiş ki:
Kablo olduunu ilkkez senden duydum adsl direk telekomun elinde ancak kablo oyle deil diger şirketlerin omurgasından bağlanılıyo bildiğim kadarıyla kablonete..

Herneyse bekleyip görüciyss

Alakası dahi yok. Kablonun net hizmetini direk turk telekom veriyor. Kablo.net Aktifkablo gibi firmalar sadece satış-teknikdestek-dağıtım vs. gibi şeylerle ilgileniyor.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
GICIK2 THE LAME
Sosyal ağlarda paylaş

Şirketlerin internet bağlantıları siteledrinde yazıyor bilmemkaç mbit şeklinde aktifkabloda fln yazıydu bi ara bilmiyorm şu an yazarmı.

Herneyse

Turk.internet.com da görmüştüm ben telekomun genel müdürü mü ne açıklamıştı 512k yapıcaz adsllerin bağlantısını diye.
Orada telekom diye search edince ayda adsl diye search edince çıkar sanırım[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tekel ortadan kalktiginda sanmiyorum telekom diyerlerinden iyi olucak istedigi kadar 512 yapsin kabloyuda adslyi adamlarin hizmet verisleri berbat birkere sabanci abim sonunda siteyide sokmus devreye hele bir tekel kalksin biz ne 512ler gorucez.
http://www.sabancitelekom.com/[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Bence türk telekomun tekeli kalktıktan sonra 64k diye bi bağlantı kalmaz. Dsl de kablo da artar. Devreye başka firmalra gireceği için bunu türk telekom bunu yapmaya mecbur. Yapmazsa başına neler gelebileceğini biliyor.
Nette dolaşan başka bir söylentiyse bu hız arttırımının yılbaşında olacağıydı. Böyle bir şeyi hayal bile demiyorum ama neyse.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı düşünün eğer bir ülkenin yurt dışı çıkışları şimdikinin 5-10 katına çıkarılacaksa, vatandaşa götürülen hizmet de o oranda artacaktır. Elinde 1.7 Tb hat olan adam 0.07 lik (ortalama o civardaydı en son) hizmet vermez.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bence kablo diye bişeyde kalmicak birkaçyıl sonra
kablo dsl kadar iyi değil aslında ama Türkiyede böyle. Dünya genelinde dsl kullanılıyor. Bence sizde yawaştan dsl e geçersiniz birkaç yıl içinde..

Umarım hepimizin bağlantısı hızlansın hatta dialup ble hızlanmalı bence nedir bu yawaşlık.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...