Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19.07 Efsanesi

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Bu sene transfer şampiyonu bjk olur inş ,onun için transfer yapmıyoruz , malum son 12 senede tek şampiyonluk alan güzide kulübümüzün taraftarları teselli bulur :D zira olabilecekleri şampiyonluk çeşitleri ; transfer şampiyonu ve gönüllerin şampiyonlugundan ileri gitmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

1. Burda dalga gecilmis hani asenayi transfer etmissiniz fln Bu ne Fenerbahce taraftarinin gelin guvey olmasidir nede aliriz diyipte kaba tabirle got olmasidir

Bu tam anlamiyla turk spor basininin halki kandirmasi ve bununla birlikte fenerbahce klubunun sergiledigi dogru haberde olsa haberi yalanlama politikasinin yalnisligindan geliyor.. kisacasi Roberto Carlosla ilgilenmiyoruz diyip 1 gun sonra transfer eden fenerbahce haberi yalanlasa bile taraftar buna inanmiyor.

2. Dalga gecme konusu Fenerbahce klubu her galatasarayli ve besiktasinda bildigi gibi maddi olarak rakiplerine acik ara fark atmistir (en basitinden transfere harcadigim para borctur baskanligi birakinca hepsini geri alicam diyen Yildirim Demiroren gibi bir baskana sahip degil) ki oyle bi durum olusmusturki . Galatasaraya gelen oyuncu acaba Parami alabilicekmiyim ? teminat mektubu olmassa gelmem. gibi bir karalekeye sahip degildir. hatta rekor ucretle bayerne satilan ribery i parasini alamadigi icin elinden kaciriyor ve 5 kurus para kazanamamistir.

3. Yildiz transfer diye nitelendirdikleri Lincoln transferinin akabinde (tabi lincoln turkiyeyi pek tanimadigi icin boyle bi aciklama yapti sanirsam) Roberto Carlos gibi bi yildizin oldugu lige gelmekten dolayi onur duyuyorum. Transferimin basinda fenerbahceden teklif aldim o siralar fenerbahce daha yakindi ama fenerbahcenin ilgisizligi ibreyi galatasaraya cewirdi gibi bir aciklama yapiyor.

Ha bu nedemek oluyor Fenerbahce yaptigi transferlerle ligin kalitesini yukseltip bi acidan rakiplerinede asist yapar duruma geldi.

4. Burda dalga gececeginize biraz radikal yaklasin

5. Son olarak kutlamalara yorum yapicam bilmemkac milyon dolar harcanmis.. acikcasi guzelmiydi ? guzeldi ama beklentilerimin cok cok altinda kaldi. Bir slow muzik esliginde gecen Sambacilar bile artik sklmisti allahtan sonunda bikac sarki calip samba yaptirdilar gariplerime.. Divan da 2 gun oncesinden yer ayirtmistim allahtan karsimizdaki bric klubunun balkonundan bakan yonetim we Aziz Yildirima yapilan tezahuratlari izlemek. binlerce kisinin tekrar tekrar kenetlendigini gormek bence Caddeden gecen Saklabanlari izlemekten cok daha zewkliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı provokasyonları geçen gün Rush yaptı , gene bir transfer topiciydi gene alaylı yaklasımlar vardı , geçen gün o topicde ağlayanlar şimdi gelip o provokasyonun kralını yapıyor kimse kimseye maval anlatmasın , ya gelip modlar bir önlem alır bu kışkırtmalara karşı yada sezon sonuna kadar beyin savaşı olur burda bu kdr basit..
Sosyal ağlarda paylaş

"Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 104 yıllık şanlı bir tarihe sahip olup, yüz yıl önce renklerini SİYAH BEYAZ olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra armamızda büyük bir onurla taşıdığımız AY YILDIZ'lı Bayrağımızın, asil rengi olan KIRMIZI da ana renklerimiz içinde bulunmaktadır.

Kulübümüz, 2007-2008 sezonu için de ana renklerimiz olan Siyah Beyaz'dan oluşan farklı tasarımlardaki formalarımızı hazırlamıştır. 27 Temmuz 2007 tarihinde lansmanı yapılacak olan yeni sezon formalarımız, tüm Camiamız'ın beğenisine sunulacaktır.

Yeni sezon için, basında yer aldığı gibi turuncu renkli forma hiç düşünülmemiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Hakan Aksoy

BJK Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

fener medyası uydurur fenerliler güler

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 13:16 tarihinde, bLackcha0s tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo biraz daha geniş düşünmeye davet ediyorum seni. suğ düşünme. bak arkadaş ne güzel örnek vermiş. bizim turuncu forma olayı ile ilgili senin yazdıklarında ortada.

asena-nez olayına bile tahhamül gösteremiyorsunuz. hatta 1-2 kişi fikstür de beşiktaş neden kalın ve büyük yazıldı, kendınızı boyle buyuk mu sanıyorsunuz falan demişti :)))

abi bu olsa olsa darbe dönemlerindeki asker düşüncesi olur. eşeltiye ve özeleştiriye açık olun.

birisi kalkıp buradan emcemden duydum paptista gelio derse aradan 1-2 ay gectıgınde ben bu topici upladıgımda rahatsız olmıycaksınız.

şeva,carwe,cassano,adriano,ronaldo,paptista

şimdi ben bu topicleri uplamayazmıyım :))))))
Sosyal ağlarda paylaş

Bu eğer espriyse bir kere yapılır , ben turuncu forma olayını tekrarlayıp devam etmişmiyim , akşam yazıyorsun bişeyi tamam anladık espri sabah kalkıyoruz gene aynı şey , yani insanların gözüne sokuyorsun , cevap istiyorsun , olay çıksın istiyorsun ..
Boşuna uğraşıyorsun , modlar müdahale etmediği sürece sezon sonuna kadar bende senin anladığın dilde konuşurum mrk etme oke

[ Mesaj 20 Temmuz 2007, Cuma - 14:58 tarihinde, Bonjo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bonjo bi bakıma haklı,rush'ın açtığı topicte ilk olarak ben üstüne gittim konunun,çünkü adamın ne amaçla nasıl açtığı ortadaydı başlığı.
ha sonra kobe olduğunu öğrendik,adam zaten kaç zamandır aynı tavrını sürdürüyor,şurda az buçuk futbol bölümünü takip eden biliyor adamın tutumunu...

bi de keşke bu başlık hafif taşlamalarla dalgalarla devam etseydi de esas kutlama başlığı diğeri olsaydı daha iyi olurmuş

neyse transfer dün olmadı belki sonra olur,sallayın yani

bonjocum sen de az sakin ol ya=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cavanagh
üye § 20 Temmuz 2007, Cuma - 15:18 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

ya bonjo bi bakıma haklı,rush'ın açtığı topicte ilk olarak ben üstüne gittim konunun,çünkü adamın ne amaçla nasıl açtığı ortadaydı başlığı.
ha sonra kobe olduğunu öğrendik,adam zaten kaç zamandır aynı tavrını sürdürüyor,şurda az buçuk futbol bölümünü takip eden biliyor adamın tutumunu...

bi de keşke bu başlık hafif taşlamalarla dalgalarla devam etseydi de esas kutlama başlığı diğeri olsaydı daha iyi olurmuş

neyse transfer dün olmadı belki sonra olur,sallayın yani

bonjocum sen de az sakin ol ya=)

Eyw cava ,

Gayet sakinim , ben zaten gs sız,bjksız,fb siz bir rekabet olmayacağını bilenlerdenim..Burda tabiki birbirimize takılacaz edecez ama çizgiyi aşmamak lazım , aşınca Rush ın durumuyla aynı duruma gelindiğini anlatmaya çalışıyorum..
ama anlayana...
Sosyal ağlarda paylaş

ben burda kalkıp ne gs lilere ne de fb lilere lakap takmıyorum, alay eder şekilde sıfatlar kullanmıyorum. kişisel olarakta kimseye birşey demiyorum, hakkımda yok :)

.bne dedıgımde yok.

asena-nez olayında ne var onu da anlamıyorum :)

kimseyi kışkırtmıyorum, kışkırtmakta istemiyorum. en büyük Beşiktaş diyip, gs ve fb li arkadaşlara selamımı yolluyorum.

xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...