Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19.07 Efsanesi

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

valla ben hiç öle bi beklenti içinde olmadım olmayacamda senelerdir birini alıyoruz ama gelmiyor ben zigiç 4-5 maçını izledim 2,02lik bi adam hava topu hakimiyeti çok iyi ve iyi bi pasör o özelliğide var hava toplarını çok iyi indiriyor pas şeklinde son vuruşlarıda iyi yanında kezman gibi biraz çabuk adam olursa çok iyi işler yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sizin uplıcak topic de yok napıcaz rüştüyü mehmeti uplar dururuz artık...

bu arada erkek adam renkli takım tutmaz diyordunuz noldu??

360 derece :D
gitde kendi derdinizle ilgilen biraz hadi bakim..

"Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 104 yıllık şanlı bir tarihe sahip olup, yüz yıl önce renklerini SİYAH BEYAZ olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra armamızda büyük bir onurla taşıdığımız AY YILDIZ'lı Bayrağımızın, asil rengi olan KIRMIZI da ana renklerimiz içinde bulunmaktadır.

Kulübümüz, 2007-2008 sezonu için de ana renklerimiz olan Siyah Beyaz'dan oluşan farklı tasarımlardaki formalarımızı hazırlamıştır. 27 Temmuz 2007 tarihinde lansmanı yapılacak olan yeni sezon formalarımız, tüm Camiamız'ın beğenisine sunulacaktır.

Yeni sezon için, basında yer aldığı gibi turuncu renkli forma hiç düşünülmemiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Hakan Aksoy

BJK Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LucifeL
üye [şikayet et]
§ 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 09:58 [ güncelle ] [ özel msj ]
valla ben hiç öle bi beklenti içinde olmadım olmayacamda senelerdir birini alıyoruz ama gelmiyor ben zigiç 4-5 maçını izledim 2,02lik bi adam hava topu hakimiyeti çok iyi ve iyi bi pasör o özelliğide var hava toplarını çok iyi indiriyor pas şeklinde son vuruşlarıda iyi yanında kezman gibi biraz çabuk adam olursa çok iyi işler yapar.

said:
Lorrotar bende şöle bi düşünce hakim bu zamanda bize başarıya aç genç ve yetenekli bir oyuncu lazım diye düşünüyorum carlos u aldın tecrüblei ve iyi bi adam forvete hızlı cabuk ve son vuruşları iyi olan genç ve başarıya aç birini alsan daha iyi olur.bi de zigiç çok iyi oyuncu kezmanlada iyi 2 li olur zaten kezman da çok istiyo senelerdir ligimizde omayan tarz bi oyuncu bence gel yararlı olur gibi 2. düşünce var kafamda yarın bakalım ortaya atılan 19,07 rivayetini görecez :)
bak oku neler yazmışım hani beklenti içnde olduğumu anlarsın.

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 15:06 tarihinde, LucifeL tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 104 yıllık şanlı bir tarihe sahip olup, yüz yıl önce renklerini SİYAH BEYAZ olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra armamızda büyük bir onurla taşıdığımız AY YILDIZ'lı Bayrağımızın, asil rengi olan KIRMIZI da ana renklerimiz içinde bulunmaktadır.

Kulübümüz, 2007-2008 sezonu için de ana renklerimiz olan Siyah Beyaz'dan oluşan farklı tasarımlardaki formalarımızı hazırlamıştır. 27 Temmuz 2007 tarihinde lansmanı yapılacak olan yeni sezon formalarımız, tüm Camiamız'ın beğenisine sunulacaktır.

Yeni sezon için, basında yer aldığı gibi turuncu renkli forma hiç düşünülmemiştir.

Hakan Aksoy

bu olay sana çok dokunmuş herhalde bu kadar duygusal olmayın üzülürüm ;)

ayrıca siyah beyaz yakışıyor harbi futbolunuzdada renk yok formanızdada tamamlıyor hani :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LucifeL
üye [şikayet et]
§ 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 15:03 [ özel msj ]

LucifeL
üye [şikayet et]
§ 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 09:58 [ güncelle ] [ özel msj ]

Lorrotar bende şöle bi düşünce hakim bu zamanda bize başarıya aç genç ve yetenekli bir oyuncu lazım diye düşünüyorum carlos u aldın tecrüblei ve iyi bi adam forvete hızlı cabuk ve son vuruşları iyi olan genç ve başarıya aç birini alsan daha iyi olur.bi de zigiç çok iyi oyuncu kezmanlada iyi 2 li olur zaten kezman da çok istiyo senelerdir ligimizde omayan tarz bi oyuncu bence gel yararlı olur gibi 2. düşünce var kafamda yarın bakalım ortaya atılan 19,07 rivayetini görecez :)

bak oku neler yazmışım hani beklenti içnde olduğumu anlarsın.

yok sana yazmadim zaten lorrotar ve ona +1 yazanlar wardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünya Fenerbahçeliler Günü'yle ilgili antu daki bi yazı alın size

said:
19.07 Muhteşem Bir Geçit Töreni ile Kutlanacak

Kulübümüz, 100. yılımızda ``Dünya Fenerbahçeliler Günü`` olarak benimsenen, kulübümüzünn kuruluş tarihi 1907`yi anımsatan 19 Temmuz`u çeşitli etkinliklerle kutlayacak.

Kadıköy`de Bağdat Caddesi`nde yaptırılan, Şaşkınbakkal`dan Caddebostan`a kadar uzanan ışık tüneli, yarınki kutlamalarda renkli gösterilere sahne olacak.

İtalyan gösteri ve şölen tasarımcısı Valerio Festi imzasını taşıyan gösteride özel kostümler giydirilmiş 200 kişi, yüksek ve hareketli dev sahneleri cadde boyunca iterek yürütecek.

Dev sahneler üzerine yerleştirilmiş piyanolar ve dans eden balerinlerin renklendireceği etkinlik 20.45`de başlayacak.

Camiamız için 100. yıl nedeniyle daha da önem kazanan yarın, Bağdat Caddesi`nde büyük bir coşku yaşanması bekleniyor.

``KUTLAMALARIMIZA HERKESİ BEKLİYORUZ``
Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, yarınki etkinliğe Fenerbahçeli olsun olmasın herkesi beklediklerini ifade etti. ``19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü``nün kulüp tarafından ilk kez kutlandığını belirten Günay, ``Amacımız Fenerbahçe`nin dünyada tanınmasıdır. Hedeflerimiz, insan sevgisi, dürüst ve ahlaklı spor yapmak, laik düzene sahip çıkmak. Spor alanında Fenerbahçe dostluk elini herkese uzattı. İnşallah başlayacak olan yeni sezonda da geçen sezon ki gibi hoş olmayan olaylarla karşılaşmak istemiyoruz. Kutlamalarımıza herkesi bekliyoruz`` diye konuştu.

100. yıl etkinliklerinin yarınki kutlamaların ardından da süreceğini bildiren Günay, 23 ve 24 Temmuz tarihlerinde Faruk Ilgaz Tesisleri`nde divan kurulu yemeğinin yapılacağını, Ağustos ayı sonuna doğru da Dolmabahçe Sarayı`nda bir balo tertiplendiğini ifade etti.

of tv den izlicem vay be dicem =P.zenginin hali başka fulbol takımı bu =P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lorrotar
üye [şikayet et]
§ 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 20:35 [ özel msj ]
valla lucifel =) senin beklentin genç yetenekli şöle bi 2-3 sene adam gibi top oynayıp katkıda buluncak kalite bi adam.adı önemli değil diyosun.doğrumu düşündüm?
evet hocam aynen öle doğru anlatabilmişim.ama sana bi sorum var =) sence ronaldo gelse 3 sene yatsa adam gibi oynamasa nasıl olur bide benim dediğim gibi bi adam gelse nasıl olur?
Sosyal ağlarda paylaş

"
said:
Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 104 yıllık şanlı bir tarihe sahip olup, yüz yıl önce renklerini SİYAH BEYAZ olarak belirlemiştir. Bunun yanı sıra armamızda büyük bir onurla taşıdığımız AY YILDIZ'lı Bayrağımızın, asil rengi olan KIRMIZI da ana renklerimiz içinde bulunmaktadır.

Hakan Aksoy

bu olay sana çok dokunmuş herhalde bu kadar duygusal olmayın üzülürüm ;)

ayrıca siyah beyaz yakışıyor harbi futbolunuzdada renk yok formanızdada tamamlıyor hani :D

Beyaz zemin üzerinde kırmızı noktalı japon bayrağı. İşte bu renktir.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/6921228.asp?gid=211

Ronaldinho gelirse şaşırmam
Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, sarı-lacivertli takımın Şampiyonlar Ligi şampiyonu olabileceğini söyledi.

uçmuş, neyse devamı da geyik
19.07 ile alakalı yine de...

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 10:10 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

delinin biri bi taş attı 1000 akıllı çıkaramadı(lafım antudaki şaşkınbakkal ve 1-2 kişiye) , hadi bizim kolpa medyayı anlarım dk başı haber yazıyo yazdığı haberlerin çoğuda antudan alınma hiçmi yabancı basında bişi yazmaz geliyor diye.
milletin ağzına sakız gibi bu tarz topicler açmayın hani noldu gelmedi diyen bıdıbıdı eden insanlar doluşuyo tekrar görmiş olduk aynı şekilde gs-bjk topiclerindede oluyor.
Gelirse açın R.Carlos fenerbahçede konusu gibi orda tartışılır yaşlı şişman dişlek vs diye.

[ Mesaj 19 Temmuz 2007, Perşembe - 10:18 tarihinde, Evr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...