Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dalak şişmesi lol...

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Ya bu dalak şişmesi ne kadar kıl bişey ya.
eşşek gibi koşarsın dalağın şişmez derse yetişecem diye hızlı hızlı yürürsün 100 metrede hemen acımaya başlar.
hay dalaanı dicem olmicak.
hem bu dalak şişmesi diye biliyozda bu harbiden dalakmı? karnın sag tarafında bööle acıma olurya soluksuz falan kalırsın orda acıyan şey dalakmı? hem bu dalak kurbanda gördügüm kadarıyla kanlıcana bişey nasıl şişiyo bu? kan hücreleri içine havamı kaçıyo nooluyo?

Bol dalak şişmeli günler dilerim hepinize iğrenç bişey bu...[hline]youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta ki Penguen-pazar sevisgenlerinde bi espri vardı bu konun ustune gider heralde.
Kadın soruo kocacım benim en cok neremi seviosun adamın cevabı:Dalağını karıcım
Kopanzi yani aynen o modda..[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

fiso o dediin dalak iste eger kosmadan once ısınmazsan siser ne zmn nerde sisecegi belli olmaz ama hep arkadan vurur. . .[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

albatros aynı anda yazmısız ahahu[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

tompul deilim ya Absolut.
hatta zayıfım bile denebilir.
Dalak ısınmadan kosarsan şişiyo demek ha?
e ben eşşek gibi kovalamaca oynuyom hiç bişey olmuyo kısa mesafe bi hızlanayım oluyo?
gerçi kovalama baslamadan once ısınma baabında hareket ediyoruz heralde :D[hline]youth only zone!
Sosyal ağlarda paylaş

fazla su ictiysen o gunu ondan $i$mi$ olabilir ! !
gerci su hucrelere can veriyor ama bende o olayi anlamadim[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya evet çok pis bi olay. Genelde basket maçlarına falan ısınmadan çıkınca oluyodu eskiden.
-Atmayın topu bana diye bağırdığımı hatırlarım acıdan.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
GICIK2 THE LAME
Sosyal ağlarda paylaş

Ben FB Kürek takımındayken bizi dereağzından maltepeye kadar koşturur geri getirirlerde ilk başlarda zorlanırdın sonra alışırdın 2 ci ayda falan rahat rahat koşuyorduk.

Bizim antrenorun dediğine göre ısınmadan koşarsan yada birden hızlanırsan tıkanırsın koşamazsın o yüzden yeni gelenleri zorlamazlar ama koşması şart istediği kadar geride kalsın yavaş koşsun ama koşacak zamanla bünye alışıyor.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

Yanlışım yok hoca köpek gibi koşuyorduk.
Minibusle dönenler bile vardı dayanamıyıp sonra kulaklarını çekiyordu hoca ama heheh.
Suadiye sahili falan geçiyorduk.
3 saat sürüyordu koşu.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

Ee bu dalak şişmesi bizim peşimize mhp li birkaç kişi düştüğünde yerler buz kış kaçıcak yer yokmuş gibi girmiştik ara sokaklara ahaha o acı ile nasıl koştum bir Tanrı bilir birde ben yani ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Isınmakla birlikte, nefes alıp vermeyle de epey ilgisi var diye biliyorum.

Yani böyle höt diye hızlanırsanız, nefes alışverişinizi ayarlamazsanız olur.

Eşşek gibi koşunca olmayıp da beklenmedik zamanlarda olmasının sebebi de odur kanımca.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardeşim bunye iste bırak şişsin ya. şişsin indiririz. bi iki vur oraya baktın gecmıyo boyle aklından bunun niye hosuna gitmedigini neden seni rahatsız ettigini flan dusun ama kafandan at sonra yanlızca hissediyosun ama kosuyosun, ancak kafan dagıldıgında gine acıyo. aynı sey acı icinde gerekli. gecen gun boyle yaparak (test ediyodum teorimi:P ) derimi deldim uclu kalemle. sonra bagırdım vesaire, ama iyi bi yontem.

Ya da.... ya da kosma ya birak taksiye bin okula giderken futbolda zaten sismiyo. gec kalınca bi yere atla taksiye ac telefonu bole bole gec kalıom die, rahat bırak dalagını yahu[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...