Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DeFacto Progress

Miraul

Öne çıkan mesajlar

Ya mesela birinin kankaları vardır o guildde, sonra bu kankaları olan guild kurup öteki guildin bir kısmını kendi safında toplarsa buna guildden adam çalmak deniyor sanırım. Çoğu serverde bir çok guildin başına geliyor bu tip olaylar, sonuçta insanlar arkadaşlarıyla ya da iyi anlaştıkları insanlarla eğlenmek istiyor ama işin bu kısımını bir çok hardcore kavrayamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hozceri 5 Eylül 2007, Salı - 11:24 tarihinde demis ki:
merak etme 2005 den beri bl deyim neyin ne oldugunu biliyorum

2005te demekki aklının ermediği zamanlarda ilgileniyormussun umarım elinde somut bir örnek vardırki ben eski bi Catastrophe üyesi olarak merak ediyorum acaba nerden adam çalmışız..
Sosyal ağlarda paylaş

catastrophe adam caldı hemde 1 2 degil, örnek mi istiyorsunuz ?
Troyda oldugum zamanlarda rogue class lideri idim, ve krazek mi ne cacıksa whisperden catastropheye almaya calısmıstı.Cevap wermeye bile tenezzul etmedim, belki ben gecmedim ama "epic" açlıgına kapılmış insan'cık'ların bazıları bu tarz teklifleri kabul ettiler. O kabul edenler de kendilerini biliyorlar. Ben yasadıgımı anlatırım. Bilip bilmeden yorum yapıyorsun diyenlere sevgilerle.
Benim kim oldugum konusuna gelince cok arastırmacı gordugum arkadaslar zaten araştırıp bulurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

catastrophe kimseden adam calmamistir. catastrophe invadoria`ya katildiginda belli bir grup olarak geldi zaten. ciktigindada o grupla cikti. karabuyu eski catastrophe grubundandir muhtemelen o laftaki amacida raidde eksik adam birakmamaktir. kendisinin art niyetli oldugunu sanmiyorum.

ayrica krazek catastropheta degil invadoriada rogue idi.
Sosyal ağlarda paylaş

catastrophe miydi jonicim o guildlerden adam calıp guild kurmak yaramıyormus demek ki ah ne guildler gördük su oyunda

-------

ayrica miydi neydi ayagi cektigin adamlar zamaninda invadoriadaki insanlarla beraber gayet guzel oynayip bosslarini kesiyodu. first onyxia kill vidyosunu her actigimda hala huzunlenirim nasi dagildi bu guild diye. 28 kisi kesmistik be :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren 5 Eylül 2007, Salı - 20:42 tarihinde demis ki:
GIEF MORE DRAMA roffel

seni offical wow forumlarına alalım belki orda aradığını bulursn
said:
Quel-Thul 5 Eylül 2007, Salı - 19:57 tarihinde demis ki:
catastrophe adam caldı hemde 1 2 degil, örnek mi istiyorsunuz ?Troyda oldugum zamanlarda rogue class lideri idim, ve krazek mi ne cacıksa whisperden catastropheye almaya calısmıstı.Cevap wermeye bile tenezzul etmedim, belki ben gecmedim ama "epic" açlıgına kapılmış insan'cık'ların bazıları bu tarz teklifleri kabul ettiler. O kabul edenler de kendilerini biliyorlar. Ben yasadıgımı anlatırım. Bilip bilmeden yorum yapıyorsun diyenlere sevgilerle.Benim kim oldugum konusuna gelince cok arastırmacı gordugum arkadaslar zaten araştırıp bulurlar.

Krazek daha önceden Catastamıydı bilmiyorum fakat o herifi hic görmedim kendi zamanımda ve kalkıpta Troydan çalıncak roguelara ihtiyaç yoktu Catastrophe invadoriadan ayrıldıgında çünkü ztn aktif 8 rog vardı ee başka kim varmış kendini örnek gösterdinde bana pek inandırıcı gelmedi Krazekde neyin nesi kim yani bana gelip Redwall , raistlin veya diğer isimlerden bahsedin Krazekin catastrophe ile ne alakası var??..

Herneyse zaten bu hep fix böyle oldu iyi guildler daima kendi saflarına geçen insanları çalmış olarak gösterildi tabiki 2satır suçlayıp içinizdekileri dökmenizi anlarm ama serverdeki en elite türklerin oldugu guildde böyle şeylerin olmicagını olmaması gerektiginin farkında olan yönetim ile yönetilmis bi guildden bahsediyorsunuz e haliyle paticiktede bunlara inanıcak ve catas'ı gerçekten adam çalan bi guild olarak anımsıyacak insanlar var ne diyebilirimki savunmaktan baska..

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 09:25 tarihinde, whissinn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kara büyü konusu catasa girmeden önce abimsiniz sizden kovulmadıkca gitmem diyen adam tamda bossun önünde arklar guild kurdu ben gidicem diye cıktı
Bunlar eski defter dagılmıs gitmiş adamlar neyini tartısıyoruz ki

[ Mesaj 26 Eylül 2007, Çarşamba - 10:41 tarihinde, hozceri tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse kimseden adam çalamaz, adam epic ister progress ister bu kişisel bir seçimdir, adam sizden ayrılıyorsa gittiği yeri değil de acaba ne problem vardı diye kendinize bakın lütfen.....

Çok da sallayan insan var yazık...

Catas şahsi fikrimce türk guildlerinin progresinde önemli bir yeri olmuştur, ne şekilde kurulduğu değil ne yaptığı önemlidir

Bütün guildlere başarılar,

lick nanette

the noobest warrior ever :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...