Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

46 wow account ve onunla oynayan 2 kisi (oha)

druenler

Öne çıkan mesajlar

ben bazen iki makinaya bakmak durumunda kaliyorum benim mausum ile yan makinaya komut vermeye calişirim adamda ki zeka yı da yadsımayalım!!! zati adam brooker zannımca bide arada işini hallediyordur orda onu aldim bunu sattim ahanda wow un bu ayki parasını karsıladık diye
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
uo'da boxing kolaydı tek bilgisayarla yapılıyordu çünkü makineyi baymıyordu. lineage de de öyle idi çünkü box sayısı kadar client açmıyordun l2walker login olup koordinat ile yürüyüp hareket edebiliyordu vs. ama wow da bayılıyor her box 1 client demek her client combatta 200~300 mb memory kullanımı demek 40 client uzay gemisi demek.

bu işe saran tiplerin garip bir takıntısı olduğunu düşünüyorum. nesi zevkli ki? tech mania tipler olur ya böyle manyak elektronik sistemler kurar o hesap.. bilmem kaç makineyi bağla yönet ilginç tabi ama oyunun contenti açısından çok saçma. git başka oyun oyna. oynamanın hiç bir anlamı yok wipe yediğinde warrior .bne healer heallemedi ondan yattım yoksa ben stance danceın ustasıyım demedikçe eheuhe. bencesi tabii bu.

zevkine böyle bir şey yapmak için bok gibi paranın ve vaktinin olması lazım. o tesisat çok para tutar. eheuh 10 sene öncesinin beni olsa elimde böyle bir sistem olsa sabahtan akşama kadar oraya buraya nuke atar, milleti strese sokardım ehehe.

benim tanıdığım eleman 5 man party yapıyor heroic sololuyor. 1 tank palası 4 shamanı var. bir defa partisine girdim bahsetti biraz; 2 makineyle 5 man yapıyormuş notebook 3. clientı açınca patlıyormuş paso.. meşakkatli mevzu.
Sosyal ağlarda paylaş

bosphorus said:
valla 2. bir monitor almam lazım bnm de sad smiley

gerekli bişii

2 monitor inanılmaz keyifli bir hadise. desktop bir yanda meşgul olduğun şey bir yanda gerçekten çok soft oluyor.

ve aynı anda 2 şeye bakarak 1 şey yapman gerekiyorsa performansın inanılmaz artıyor.

ben 2 monitör kullanıyorum, 3. olarak tv yi bağladım bir kaç defa lakin çok gereksiz oldu, fazla oldu.. ama 2 gerçekten çok ergonomik.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Kızarkından ayrıldığı an guild dağılır :)

lol

helal olsun ama, negzel ugrasmıs yapmıs adam. hayatta yapmam ayrı da yapana saygım var. bir de bu olaydaki en zor nokta nedir biliyor musunuz? 46 makinalık sistem kurmak ya da kendi raidini yapabilmek değil, kız arkadaşına aynı anda 23 char oynattırabilmeken büyük başarısıdır gözümde abinin, helal

ben daha karıma 1 lock 70letemedim, geçiniz pvpyi, raidi =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...