Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe 23 Şubat 1934

Awake

Öne çıkan mesajlar

o kadar sure geriye gitmeye gerek yok. 25 yil oncesinde de oyleydi. degil deplasman maclarina seyircinin gitmesini engellemek, tribunde seyirci ayrimi yoktu. mesela fenerbahceli babam 3-4 gs fb li arkadasi ile gidiyordu samiyendeki maclara.

degisen sadece insanlar o zaman bir stadyuma sadece "maci izlemek" icin gitmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

druenler haklısın bende 80'li yıllarda babam,ben(fenerliyiz),dayım(beşiktaşlı)beraber gittiğimiz derbi maçlar olmuştu.Özledim o günleri yemin ederim :)Hatta 4 Beşiktaşlı futbolcuyu çok severdim foto çektirmişliğim bile vardır onlarla :) Rıza,Ali,Metin,Feyyaz.
Sosyal ağlarda paylaş

sağdaki bülent korkmaza benziyor. zannımca gs nin her zmanki parçalı forması üstündeki. soldaki fena çavraşiymiş hüsamettin allah belanı vermesin çok komik

o değil de balkonda en önde soldan 5.ye bakın. patates kafalı orc var şu minas tirithe yapılan saldırıdaki kara birliklerinin başında olan tipin aynısı...
Sosyal ağlarda paylaş

93 yılında saraçoğlunda gs-fb maçına gitmiştim,tanju yeni fenere gelmişti.

babam-abim-ben(ikisi fenerli ben gsliyim)

4-1 yendik o maçta feneri,her golden sonra bayrak çıkarma hissi doğuyordu malum kadıköyde maç.coşmuş bi haldeyim.

3.golden sonra dayanamadım baba ben bayrağımı çıkarıcam dedim,babam arkada tesbih sallayan tiplere dönüp,"abisi çıkarsın mı çocuk,yazık" vs bir şeyler söylemişti,tribündeki keseriz abi diye yanıt vermişti falçatasını çıkarıp.

tribünde beraber izleme nereye kadar devam etti ve ayrıldı,bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...