Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kotam dolmuyor

Mithr

Öne çıkan mesajlar

aman ha öyle boş gözüktüğüne bakmayın tamamiyle sistemin hatası.siz buraya mesaj yazmak için bile girdiğinizde orada normalde byte byte aktarımın gözükmesi lazım.dün 400 mb lık dosya indirdim baktım olduğu gibi duruyo bian sevinesim geldi.bugun bi girdim 1.5 gb yemişim bile.sakın ooooh boş bu asıl gaffur dw ye diye düşünmeyin sonra pişmaaaaan olursunuz.

[ Mesaj 05 Temmuz 2007, Perşembe - 12:22 tarihinde, Black_Lupin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Baya sorunlar çıkabiliyor telekomda. Arkadaş smileadsl de çalışıyordu, bana bi ss göstermişi. adamın biri 12milyon küsür megabyte kotayı aşmıştı. Bizimkilerde baya bi yamulmuşlardı işyerinde telekomla görüşmeler falan filan derken. Sonunda portta sorun çıktığını öğrendiler düzelttiler. Yani büyük sournlarda olabiliyor dikkat edin
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşuma giden ne varsa indiriyorum. Ara sıra arkadaşlar birşeyler istiyor, onları da indiriyorum. Genelde film, dizi ve anime oluyor. Okul harici vakitlerde (yaz okulu) sürekli bilgisayar başında olmak zorunda olduğumdan pek geçmiyor vakit. Sıkıntımı gideriyor bunlar da ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...