Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hattrick.org 'da olan var mı?

uzumlukek

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
goalunited dugout daha basarili bence.
managerzoneuda tam hatırlayamadım ama 30 milyon insanın oynadıgı oyuna baslayıpta basari kazanmak falan imkansiz.
once gelen baslar bu nedenle arayuz olarakda bir numara olan goalunited tavsiye ederim.
egerki daha az liglerin oldugu yerlerde oynama imkanınız varsa dugout-online.com tavsiye ederim.
ben mesela orda almanya 2.ligindeyim gayet eglenceli epey sonra baslamama ragmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Üye sayısı: 642 899. şu anki mz anasayfasından c/p'ledim. çok çok fazla değil bence.
başarı kazanmak zor değil, ben 2 yıldır oynuyorum 2. ligdeyim fakat 4 sezondur playofflara kalıp da çıkamıyorum 1. lige şanssızlık ve benim aptallığım yani =p
fistan da bu sezon süperlig şampiyonu oldu =)
Sosyal ağlarda paylaş

valla 600 bin bence cok birazda :) sorun su 11.ligden falan baslıyorsun oyuna millet acik ara gitmiş oluyor.
ben de mesela goalunited da 8.ligden basladım ama herkes aynı anda basladıgı ıcın kadrolar gucler dengeler aynıydı ,su an 5.lig yolundayım ve kadrom 1.ligdeki takımlardan nerdeyse daha iyi :))
managerzonea baslarsan sımdı 3 sene ugrasmak gerekir bi yerlere gelebilmek icin bence.
onun icin daha yeni olan goalunited yeni baslayanlar icin daha iyi olur diye dusunuyorum.
veya diger bir alternatif dugout-online , ordada turk liginde cok oyuncu var ama ben mesela alman liginde basladim. az takim oldugu icin direk 2.ligde basliyorsun ve orda ödül sistemi liglere göre,bu nedenle turkiye liginde basliyana göre biraz daha hizli ilerliyebiliyorum mesela.

hepsi gayet iyi oyunlar ama benım hattricke baslamama sebebim mesela skillerin degerlerinin sayisal deil sozel gosterimi ve oynuyan arkadaslarin sezonlarca aynı lıgde kalmasi veya en fazla 1 üst lige cikabilmeleriydi.
managerzoneada taa yillar once fistan burda yazdıgında baslamıstım , o aralarda sarmadigi icin menejerlik, FM oynamayi tercih ettigim icin devam etmiyordum , ama son 6 aydir FM icin bile zamanım olmadıgı için menejerliklere sardim. managerzonuda populasyonundan dolayi tercih etmedim baslarken.

bi alternatifte tropyh-manager.com var ama buda epey kullanıssız geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezon şanssız bi şekilde 4. oldum 4. ligde. aşırı soğudum oyundan artık antrenman bile vermiyorum hazırlık maçı yapmıyorum çok sıkıldım yani. uğraşsam 3. ligde sağlam bi yerde olurdum şimdi. stad yaptım bi tane onun parasını yiyorum paso. 2 sezondur falan transfer yapmadım zaten. bu sezon da 2. olurum hala oynuyor olursam ondan sonraki sezon 3. lige çıkarım falan..
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
  • 10 ay sonra ...
acil olarak nakit ihtiyacım var forvet ya da ortasaha antrenmanı veren arkadaslar varsa bircok oyuncu koydum satılsın diye cunku bayagidir kendi sahamda mac oynamadıgım icin iflas bayragini cekmeme cok az kalmis.takımımın adı 21 numaralı formasıyla Pascal Nouma id si(394672) satılıga cıkardıgım oyunculara teklif verirseniz sevinirim saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...