Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2...Nisan 2004!

Norak

Öne çıkan mesajlar

Umarım grafikleri geliştirirler
Umarım oyunun teknolojisini geliştirirler
Umarım Haritaları yeniden gözden geçirirler
Umarım daha iyi skinler koyarlar
Umarım oyunu daha iyi oynattırıcak ekran kartları çıkar

Bugün oynasak grafikler felan çok güzel.
Ama Nisan 2004'te bu grafikler eski püskü gelebilir. Bir de her gün videoları izlemekten sıkılabiliriz grafiklerden. Oyunu geliştirmeleri lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

hl2 aslinda tam anlamiyla rakipsiz degil karsisinda ayni anda cikacak olan doom3 gibi bir agir top ve adindan pek bahsedilmese de stalker gibi cok yuksek bir potansiyel var.

cs2 icin ise bence daha cok beklemen gerekecek :) mod yapmak kolay is deil. sifirdan bir mod yaratmak nerden baksan 1 yil alir.
Sosyal ağlarda paylaş

chavez sen gerçekten Half-life 2 videolarını izlediğinden emin misin?

Half-life 2'de kapıya masa çekiyorsun. Askerler açamıyor. Sonra tekme ata ata masayı uzaklaştırıyorlar ve kapı açılıyor.

Askerler camdan ateş ediyor, penceredeki tahtalar haraket ediyor. Çok kutularını, radyatörleri felan elindeki aletle kaldırıp düşman askerlerine fırlatabiliyorsun. Hatta Tabela harflerini söküp yaratıklara felan da fırlatabiliyorsun.

Su efekti çok güzel.

Boruyla, büyük kutuyla felan askerleri dolaylı yoldan öldürebiliyorsun.

Zombieler eşyalara vurup sana zarar verebiliyor.

Oyunda araç kullanabiliyorsun ve Half-life 1'den daha efektif kullanabiliyorsun.

Ayrıca Doom 3'ün alfasını oynadım. Oyunda bir derinlik var. Bu, grafikleri güzelmiş gibi gösteriyor. Tamam grafikler düzgün de, oyunda bir heyecan yok. Tek gördüğüm olay düşman karakterlerinin, bazı yerlerde değişik animasyonlar sergileyebilmesi..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ben de hevesle bekliyorum hl2 yi fakat doom3 un de teknolojik acidan getirdikleri buyuk.

hl2 son olaylari saymazsak gelecegi sekillendirecek oyun fakat bu aksilikler rakiplerine firsat dogurur. sonucta kaynak kodu butun warez sitelerde dolasan online bir oyunun basari yakalamasi cok cok zor. ha single player oynarsin ama nereye kadar?

umarim butun bunlarin ustesinden gelinir diyelim fakat gercekci olursak hl2 basari sansini yitirme tehlikesi icinde.

bu arada evet videoyu izledim ve bahsettigin fizik motoru havoc dan baska birsey degil. bildigim kadariyla doom3 hatta 3dmark da ayni motoru kullaniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o zmn a kadar yasarmiyim ya :([hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...