Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimsenin başına gelmemesi dileğiyle

Dev

Öne çıkan mesajlar

Dün gece saat 3:30 civarlarında karşıyaka isklesinde vapurdan indim ve fidanlıktaki evime doğru yürüyorum sahilden. O sırada da müzik dinliyorum tabi ki. Şayet kulaklıklar tshirtün içinden geçiyor ve direk boyundan çıktığı için saçlardan gözükmüyor. Tshirtün içinden geçme sebebi de mp3 player var diye sataşmasınlar çalmaya çalışmasınlar diye. Neyse , bir sokağa girdim fidanlığa doğru yönelmek için. Bir baktım arkamdan 2-3 tane tip geliyor. Arkadaşların ne idüğü pek belirsiz. O sırada da Tool'un Faaip de Oiad'ı başladı. Dinleyenler bilir nasıl olduğunu dinlemeyenler de indirsin görsün diyorum. Hay onu playliste sokan kafama sçayım ben. Ne müziği değiştirebiliyorum mp3 player var sanacaklar diye ( sony kulaklıklar var ya kulağın içine giriyor. onlar dışarıya ses vermiyor zaten ) ne de koşup kaçabiliyorum. O parça gittikçe rahatsız ediyor o karanlıkta. Adamlar arkamda. Eve gelene kadar geçen o dakikalar ömrümden 10 yıl yedi sanırım. Hiçbirinizin başına gelmesin diye diliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

belki de birini veya birilerini öldürdü. olay 2 yıl sonra filan açığa çıkarsa ben o saatte vapurdan indim arkamda da 3 seksomanyak bana zarar verecekti neredeyse işte kanıtları foruma da yazdım deyip cinayetlerden yırtmayı planıyordu. ve garbage olmasa amacına da ulaşacaktı.

scoopp...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...