Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

master looter sorunu..

Astral

Öne çıkan mesajlar

merhabalar
ne zırva bir bugtır bilemiyorum master looter olamıyorum. raidde milleti master looter yapmak zorunda kalıyorum. her zaman güvenim tam olan insanlar da online olmayabiliyor ya da beceremiyorlar çok sıkıntı çıkıyor.

sorun şu ki ben master looter olduğumda itemın üzerine tıkladığımda group 1 group 2 yi görüyorum ama içlerinde playerlar görünmüyor, tamamen bomboş. itemı yollayamıyorum.

WTF klasörünü toptan uçurttum addonları sildim baştan kurdum yok düzelmiyor. nasıl geçecek bu?
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var, kimin ne yapacagı belli mi olur. aradan biri yanlıslıkla aldım, yanlıslıkla bastım gibisinden bişey der. her türlü olay gelebilir başına, master looter olup herşeyi dogru duzgun yapmak varken, güvenip de free yapmak cok sacma. herkes guildine güvenir ama ben hiçbi raidde free loot yapanı görmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

guildine yeni aldığın trialın ffa'da itemi lootlamayacağı garantisini sana kim veriyor veya eski bir memberin? ben ffa - group loot& pass - ml gibi loot sistemi uygulayan guildlerde bulundum. kimilerinde ninjalık da yapıldı oran versem 5% dir yapılan ninjalıklar. ama yine de sen kendi memberlarına güvenmiyorsan.. diye cümle kurmak çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım initiate insanlar olabiliyor raidde niye ben FFA takılayım ki o insanlarla?
her şeyden önce AUTO LOOT manyaklığı var cart diye basar lootlar bir tanesi hiç belli olmaz.
pass yerine greed e ya da greed yerine need e kendim bastığımı da biliyorum group lootta.
dalgınlık olur uykusuzluk olur.
ben sorunuma çözüm arıyorum, benim guildimle ilişkim hakkında ne düşündüğünü sormuyorum ve merak da etmiyorum.

said:
guildine güvenmiosan ztn yürümez o iş.

böyle iş olsun diye post yazanlarada ayar oluyorum.

[ Mesaj 30 Haziran 2007, Cumartesi - 11:58 tarihinde, Astral tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...