Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256K ADSL 1 Temmuz'da 1Mbit

Ninlempis

Öne çıkan mesajlar

ilk özelleştirildiğinde adamlar birşeyler yapar diye umut ettim ben en azından özelleştirmenin bir faydası olur diye ama var olan zavallı sistemide çökertmeye çalışırcasına saçma sapan kampanyalar ile adsl'i katlettiler sanmıyorumki alt yapı yenilensin çok zahmetli bir iş hem trafiği alt üst eder hemde bunun asfaltı bilmemnesi var yer altına alındı ya kablolar.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili patiler ,sabırlı olun.Türk telekom yeni tarifeleri onay için Telekominikasyon kurumuna göndermiş onay bekliyor.Yani indirim işi ciddi ama Telekominikasyon kurumu onay verirmi verirse ne zaman verir belli olmaz.
hatta telekomikasyon kurumunun bir tarifeyi geri gönderdiğini hatırlayan birisi olarak dahada sakin olmanızı tavsiyte ederim.
Onay gelmeden telekomun sayfasındaki tarifeler değişmez ,onun için ikide bir telekomun tarifelerini veya yaptığı kampanyaları yazmayalım.telekomun yaz kampanyaları ile bu indirim tamamen farklı
Sosyal ağlarda paylaş

Yok öyle bi şey. Bağlantısı kopanın çevresinde sorun vardır. http://online.turksat.com.tr adresinde arıza takibi yapabilir bağlantısı kopan. Ya yakınlarında bi yer göçmüştür, ya da elektrik kesintileri yaşanıyodur bölgede.
Hem kablonun hizmeti ADSL'den hep daha kaliteli olmuştur. Hala öyledir ve bundan sonra da öyle olacak gibi.

[ Mesaj 08 Temmuz 2007, Pazar - 17:18 tarihinde, Kojiroh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

O sayfada yazanlar internetin tamamen verilemediği yerler. Sorunsuz gözüküp de sorunlu olan çok yer var. Mesela şu an benim internet sorunlu, çok packet loss var ama sayfada bizim adres yazmıyor. Yaz aylarında kablo internet hiç çekilmiyor. Ama kusursuzken adsl'den çok daha iyi o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

şanssızsın o zaman :)
kablo arada bir gider ama uzun süreli değil. telefon ederseniz bölgenizde sinyalizasyon çalışması yapılıyor cevabı almanız muhtemeldir. çok nadir gider baglantı. ama sanırım tek sorunu telefon ettiğinizde cok uzun sure hatta bekletilmeniz. tek kişi mi bakıyo ne çözemedim henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

bleda ,kaynak cem Yılmaz :) ,şaka şaka

http://www.tk.gov.tr/Basin_Duyurular/Duyurular/kamuoyu/Al-Sat_Ref_Teklif210607.pdf
burda Türk telekomun telekominikasyon kurumuna onaya gönderdiği fiyatlar var.Bu fiyatlara bakarken 2 şeye dikkat edin bu TT'un Ttnet ,smile superonline gibi firmalara vereceği fiyatlar, biz ttnet den hizmet alıyoruz, bu bir ,bu fiyatlara firmalar kar ilave edip son kullanıcıya yani bize satacak buda iki.
Pdf nin 21.sayfası sanırım.
not:bu linkleri ben bulmadım ,kredi bulan arkadaşa aittir .donanımhaberden alıp yapıştırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bağlantısı kopanın çevresinde sorun vardır. http://online.turksat.com.tr adresinde arıza takibi yapabilir bağlantısı kopan

bağlantım koptuğunda nasıl bakıcam ben oraya =P

kablo sevmiyorum ben ya. adsl daha iyi bence. aşırı aktif net kullanıcısı değilim, dl yapıyorum sürekli. limitsiz 1mbit işimi rahatça görüyor şu anda. aylık dl'm 60gb altına düşmüyor. kablo olsa yine aynı şeyi yapıcam değişen birşey olmicak. ip'm sapit değil en azından şimdi. takılıyorum yani. ha bir de kadıköy caferağa mahallesinde oturuyorsanız kablonet tavsiye etmiyorum zaten. ben 3. kişiyim kopmalar vs dolayı netini iptal ettirip adsl'e geçen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...