Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

legendary tahminleri

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

wow ile birlikte 3 legendary geldi
tbc ile şu anda twinblades of azzinoth mevcut
büyük bir ihtmalle artık nihayet yeni ashbringerı bir zahmet çıkartırlar ama çıkan legendaryler hep bir lorela ilintili oluyor bu açıdan bakarsak hunterlar için de lady vahsj'a bağlı bir seri görev ile frostfathom gelmeli hunterlar için nihayet bir legendary gelmiş olur
keal'thas 'danda flamestrike elde edilebilir bir görev serisi ile archimondedan bir görev serisi ile shard of defieler gelebilir ama açık söylemek gerekirse warbledes bence maievle ilintili bir görev serisi ile elde edilmeliydi drop olması büyük haksızlık takımı tamamlamak işkence gibi olur

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 14:30 tarihinde, ArchangelTanwen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

her item hunter item ı bu devirde gerek yok legendary ye onlara zıkkımın kökü gelsin xD.legendary mermi gelsin onlara volkan tüfü atsınlar.bence corrupted ashbringer questle ashbringer olmalıydıki naxx ı yalan ettiler sağolsun blizz.eski legendarylerden iyi epicler var zaten şuan bumuydu legendary lik.oyunu 5 paralık ettiler =P

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 14:42 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ragnarosun elindeki koskocaman bişeydi onu alamazdınız elinize
o yüzden onun sırrını bi şekilde öğrenip onunla eşdeğer bi silah yapabilrsin mantıken bu olabilir.

illidan dedigin 2 inek boyunda elindeki kılıçta birinin eline gelebilcek kadar normal ebatlarda.

edit:postu tamamen okumadım da bonepart la aynı şeyleri söylemişiz sanki şimdi farkettim^^

[ Mesaj 28 Haziran 2007, Perşembe - 15:40 tarihinde, SoulCube tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında benim sahsi sikayetim itemlerin coook iyi olma olayı degil 2 sene boyunca kasıp naxx[tbcden önce ulasabilinecek en yüksek zindan] yapıp süper epikleri alıp keyfini cıkaramadan tbcnin gelip outlanddeki görev ödüllerinin 2 yıl kasıp aldıgın itemden daha iyi olması acıkcası insana koyuyo ister istemez .
Sosyal ağlarda paylaş

bu ısler böle değil black.

thunderfury edinmek bi oyuncnu yapıcağı en bomba olaylardn biriydi meesela, ucuzn ve surekli bi raid progress istemesının bi kenara koyalım (öküz gibi 3 drop bekliyodun MC den sonra elementium ore topluyodun arıdndand 100 arcanite bar o bu şu) cok fazla para ve uğraş derviş sabrı ve herşey bitincede summon ettiğin bossu kesmek için en az 40 kişi.....

eskiden baya bi amceraydı lagendayler zevkliydi edinmek, ben girişemedim hiç kısmet olmadı ama quelserrar'ın questi bile even efsanevi bi kılıcın ğeşindeyim hissi yaratıyodu.

legandary itemlar cok super quest imkanlarıdır bunu heba etmemelilerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...