Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

episode 7?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

http://www.starwars.gen.tr/haber.asp?id=1332

en alt paragrafa bakın ne demiş

said:
....McCalluma göre çekim, film sürecinin sadece küçük bir bölümü. McCallum ayrıca "George çiftliğe geri dönüp, bir sonra ki bölüme başlamaya hevesli görünüyor. Mart 2004 çekimlerine başlıyacağımız zaman bu ona neyi anlaması gerektiği konusunda imkan sağlayacak. Ben ve Georgea göre bu sadece yarıyol. Hala onsekiz ayımız daha var." dedi.

hangi sonra ki bölüm acaba ?

yıh yıh yıh yıh yıh[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 05 October 2003 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Aket-Atum tarafından 05 October 2003 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben Episode I'i izlediğimde Qui Gon'a bayılmıştım.
Adamın hikaye kitabını, animasyon veya normal dizisini, çizgi romanını veya çizgi filmini görmek isterdim.

Adam Episode 4-5-6'da olmuycak diye orda öldürmüşlerdi.
1.episode'da dondurup 7.yle tekrar canlandırsa güzel olur muydu bilemem..

Tek istediğim Qui Gon Jinn için dizi veya film yapmaları.

Nasıl olsa ölcek diye pek derine girmemişlerdi. Ama adam hakkında söylenen o kısa şeyler bile baya etkilemişti beni. Küçük velet anakinin büyüyüp de oğluna "ben senin babanım ben ne dersem o olacak" demesi o kadar cazip etmiyor beni..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

çekmeye başlasalar yuuzhan vong lara kadar heralde episode 15 olur ama o zamanda beyaz perdede "a long long time ago in a galaxy far away" yazısının görmenin ve kameranın aşağıya kayışının tadının bi anlamı kalmaz heralde

daha sadece 6 kere görebildim ve her seferinde osahnede heyecanlandım "allaaaah neler bekliyor acaba beni" diye heyecandan ölmüştüm ilk sw izleyişimde[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 06 October 2003 12:30 tarihinde demiş ki:
bende şöle biliyorum bi üçleme daha çekilicek(7-8-9) ama george lucas yönetmicek...[hline]shit happens

yeni episode çekilmicek.zaten adamın elinde senaryosuda yok.yani neyi konu yapıcakki?
kendide söledi zaten konunun olmadığını.[hline]# yaş anketi # hele holo
Sosyal ağlarda paylaş

7 de adamım Ikrıt ı cıkarıcaklarmısh heh heh
Iste ozaman gorurum ben jedılara taparım dıyenlerı ;)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...