Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Paintball Turnuvası v2

Bone

Öne çıkan mesajlar

Evet hadi düzenliyelim.
Okul açılmadan önce bir ara toplanalım.
Aslında liseliler için okul sırasında olması fazla dert olmasa gerek.

Herkes müsait olduğu bir vakti yazsın da hemen hazırlıklara başlıyalım...[hline]Sessizliğimde az ama öz konuşurum.
Gevezeliğimde çok boş konuşurum.
Demek ki neymiş: "Bonecrusher SUS!"
Sosyal ağlarda paylaş

Evet tam tarih belirlensin ki millet parasını programını ona göre ayarlasın

Azmodai ve ouz amcaya duyrulur!!

Bu arada İstanbuldan 25 kişi fln gelirse ben otobüs ayallarım yol parasındanda biraz yırtarsınız hemde kanka kanka gelirsiniz ankaraya kadar

Zaten ankarada ouz amca demişti gece paintball bölgesinde kamp yaparız fln diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yarıyıl tatilin de düzenlenirse harika birşey çıkabilir. Hem daha büyük bir grup katılır hemde o zamana kadar millet parasını ayarla boya topu boya topu diye inlemez :) Yarıyıl tatilinde yapmayı düşünürseniz hiç üşenmez yine kalkar gelirim İatanbul dan :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

sömestrde yapmamız imkansız.
birinin yarı yıl tatili diğerini tutmuyor.
Mesela bizim üniversite ve liseler şubatta yapıyor, raider'ın üniversitesi ocakta başlıyor şubatta biz tatile girerken onlar okula dönüyor.

Ayrıca karda kışta kimse gelmez.

Demek ki yapamıycaz bu sefer turnuvayı. Bi de herkes "eylül'de bir daha yapalım" diyordu garip.[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

lan şubatta -10 derece olur bu hava yine iyi.

antalyadan ankaraya geldim dün, şok geçiriyorum.
orası kaynıyor, nem var, güneş var terliyorum.
burada yağmur yağıyor, rüzgar esiyor, soğuk.
Eee, tabii tam da havaların soğuma zamanına denk gelirsem olur o kadar...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Okullar acilmadan 2 gun once yapilsin yapilcaksa ve bu tarih uyan insanlarda hem ist hemde ank olmak uzere katilip katilmayacagina dair bisey yazsin. Sayi tatmin edici olursa yapilabilir bence, hava fln soguk degil o kadar. Hatta o tulumlarin icerisinde -20 derecede bile hava normal gelir gibi geliyor :)

Tabi oguz abiyede danismak lazim bunu...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

aslında karda kışta daha guzel olur gibi bence, ayrıca uni ye gidenlerin çok büyük sorun yaşayacağını sanmıyorum zaman ayarlama konusunda çünkü onlarda liselerdeki gibi 3-5 günden kalma yok yani şubat tatili süper fikir bence, hem ben o zamana para da bulurum :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

8 kişi mekiz kişi diil, geçen seferki gibi hatta istanbuldan gelenlerle birlikte daha kalabalık bi organizasyon yapalım. Ben misal kesin gelirim istanbuldan. Kafa sayısına göre minibüs otobüs falan kaldıralım yeri göğü inletelim(rınnn rıııınn..)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...