Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooo whine thread ooo

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Bizim guilddeki hunterlar sağolsun , officerlardan biri Kaygerya , gayet experienced ve iyi oynayan hunter , birtane sırp var Kokoloko, aksanı rezalet tahmin edebileceğiniz gibi, ama gayet de iyi oynuyor sayılır, Crobar var magilum diye bir grubun gitaristi, aynı zamanda iyi bir hunter (sağolsun bana sunfury passlamıştı :) ) , bizim guildde pek hunter kıtlığı yok, loot paylaşımı falan da gayet güzel, iyi hunterlar gerçekten zor bulunuyor orası doğru, adamlar direk auto shot afk yapıyorlar, ben orada auraları zaman zaman değiştirip , trinketleri sıklıkla poplayıp , autoshot cast time'a göre steady ile rotation yapıp vs kasarken, afk olup autoshota alıp feign death bile yapamayan hunterları görünce kıt oluyorum, adımız kötüye çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

viktor,abicim ya guild forumlarına,bütün hunterlar birleşip çatır çatır yazın bunları

yada doğrudan çıkın ama bişi yapın bu ne biçim builddir yahu.

sinir hastası oluyorum

horde olsan,atla gel bizim guilde gir,1 hunter daha lazım dicem

((olsun nelf hatundun dimi,gel danset aldor bankta))

sinir hastası olcam.aboow.

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 14:11 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence progress için olan raidlerde en iyiler alınmalı, diğerlerinde ise tüm başvuranlar arasından fazlası olan classın oyuncuları arasında /roll yapılmalı. Hem herkes kendi şansına göre girmiş olur.
Eğer ki birisi o ins.ten alacaklarını tamamlamışsa ve eksiği olan varsa eksiği olana öncelik tanınır. Herkes mutlu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Loot randommuş. Ebesinin randomu. Allah belasını versin böyle randomun.

Wotlkun 2. ya da 3. haftasından beri Naxxramas heroic yaptık. Turning tide 1(bir)[one] kere düştü onda da denyo holy paladine gitti. Betrayer of Humanityler, Calamity's Grasplar healerları elemental shamanları roflcopter yapacam diyen elemanları geçti artık direk disenchant oluyor.

DoGMeaT said:
54

sonic spear yok.

mi2 yüklü,her mobu kaç kere kestiğimi yazıyor,ve murmurun yanında 54 yazmasından sinirlenip databasei sildim.

55e gitcem şimdi.

Sonic spear iyiydi yaw. Ventde paladinin biri rollu kazanınca ağlayan hunter görmüşlüğüm vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Açtıklarından beri naxx'a giriyorum nerdeyse, ilk başta roguela giriyordum sonra shamanla devam ettim, hala calamity's grasp görmedim. Guildde de 2 tane var zaten. Bir de sürekli protector düşüyordu, yeni bir hunter arkadaş geldi, yaklaşık 2-3 haftadır protector token düşmüyor.

Ama bu exp. şanslıyım, ne lazımsa düştü, offsetlerimden yalnızca tierler kaldı, bir de kel'deki healing mace, o da zaten hiç düşmedi ben girdiğim süre boyunca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...