Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ooo whine thread ooo

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Ya ben napiim? Kahpe blizzard karazhan droplarını 5man düz instance droplarına çok yakın tuttugundan staff of mysery miydi mysterimiydi neydi curatordan dusen staffı "aman ya benimkinden çok az farkı var passliyim holy prieste" diyerek alamama , olayın üstünden 2 hafta sonra kara itemlarını güzelce bufflayarak beni aglatmıstım
Ben de ağlıyayım ya o zaman ühühü (neyse 2 aya gladyator staffını alırım hem de merciless oo çok acımasızzzz)
Sosyal ağlarda paylaş

sunfury demişsinde , az önce karazhan raidden geldim ve bir türlü prince'i infernalların şansa bok gibi yerlere gelmesinden dolayı kesemedik be abi. Çıldıracak gibi oldum, sunfury'i böyle 1 metre önümde ama sanki ellerimle eğilip uzanıp yakalayamıyormuş gibi hissettim sdfdsf fena çıldırdım ya. Neyse yarın umarım keseceğiz :) Bu arada whine topiğine birde cheese ekleyeyim(cheers)

GRUUL DOWN BY GINO!
Sosyal ağlarda paylaş

heroic de drop var 1-2 tane tank gear i o kadar. yani her boss da (hatta trash de bile) drop var bana yariyan. 4-5 saatte full clr yaptik kz i duse duse bi tane curator den legs dustu o kadar. ulan allah belasini versin 23 tane droptan sirf 18 i +healing item. grupta pally yok ama her boss dan mutlaka bir tane pally itemi dustu. attumen, nightbane, chess event dan felan 2 ser adet +healing item dustu ya. hatta t4 tokenlerinde ise warrior yoktu.

bi hunter itemini birisi aldi bi de shamanin biri prince'den 1h axe aldi o kadar. geri kalanin nerdeyse hepsi dis.
Sosyal ağlarda paylaş

karazhan iyi ya benim için

girdiğim guild maggy/gruul farmlıyordu sscye başlamaıştı girdimde

bense heroic gearla geziyordum

eğlenceden bi gittiler karaya

hobaaa ne düşsse bana

ama baya bi oldu hala sunfury düşmedi

üzülüyorum

[ Mesaj 30 Haziran 2007, Cumartesi - 15:59 tarihinde, DoGMeaT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bi serverda horde kasıyorum. 38 olunca mount için para biriktirmeye basladım. eski auctioneer varmış. raw gemleri 1g diye gosteriyo vendor satıs fiyatını. ben gittim ahden yaklasık 25-30 tane aldım 50-60s dan 1g a satılıyo diye. meger patchle 25s a çekmişler vendor fiyatını. paralar gittiğiyle kaldı. (aldım ama mountu :) ) adi blizz. adi eski auctioneer...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah pis olmuş mulgear :) Evet , whine olayı bitti sayılır, çünkü şansıma steamvault heroic'e gitmeyi erteleyip karazhan raidine gitmem ve prince'ten sunfury bow'un düşmesiyle , ve çok sağolsun guildden Crobar adlı dinçer abinin benim için passlamasıyla (buradan teşekkürlerimi yolluyorum) bow'u alabildim :) cloth userlara 1.9k auto shot critlemek süper birşey :)

YETER ARTIK TEREMUS DÜŞÜR ŞU KAHROLASI HOURGLASS'I.

oh
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam geçen hafta arena maçı yapamadığım için götüm tutuştu. Guildden bulduğum ilk adama arena yapalım dedim ve başladık oyuna. Arkadaş Fury warrior ben de gariban rogue. Karşımıza warlock pri geliyor, adama diyorum sen warlocka nukele sadece ben priyi cclerim bişey yapamaz. (zaten blind 10 sn ben tek başıma bir locku 8-9 snde kesiyorum) Ok diyor daha ben sapı vuramadan adam priye charge atıyor. 10 maçın 9unu nukeleyecez dediğim adama değil sapladığım blindladığım adama daldığı için kaybettik. 1401 ratingim kaldı :(
Sosyal ağlarda paylaş

mutluyum

sunfury düştü geçen..dpsim şahlandı resmen

28lik scopelar çok pahalıymış,belim büküldü,tü sana bliz.

crone cıktı,legacy yok

bunkalar böle enstanteneler..ama önemli olan..önemli olan...

bugün http://www.thottbott.com/i30900 düştü.

helaaaaaal dedim...istiyorum..çok çok büyük bir upgrade idi benim için.
bizde loot dkp sistemi ile yürütülüyor,hem shamman hem ben 70 dkp önerdik.sinirlerim bozuldu.sen suppor,ben dps klasıyım,sende t4 var,bende yok,bana devasa bir upgrade olur dedim şamana,i want them , dedi sadece.sonucta imba bir roll atıpta aldıda.sinirlendim..sinirlendim..

ben dps için ordayım,işim tamamen gearımla orantılı,ve performansıma devasa bir katkıda bulunucaktı o item.

o shaman orda supoort,hiç bir şey giymesede aynı işi yapacak,tabiki item alacak,tabiki,ama ben o itemı daha çok severek öperek koklayacağım...offciera whisper attım..yappma etme,eyleme,harbi bak kopar ip derken hatun gitti çat lootladı...

üstüne gittik gruul kestik,t4 düştü,pantalon,isteyen iki kişi var,bi ben bi mage,officera whisper attım,"bak,o void reaver olayını unutmayacağım hiç,eğerki dkp istersen bu loot için,ağzını kırarım,magede bişi söle,rollamasın,mevzu çıkar"

trail memebrdı mage,kızın trialının bitmesine 2 gün fln kalmış,rollede,bende rolledim,member prio blabla dediler verdiler sakinlşeyim diye..ama sakinleşmedim..üzüldüm ve sinirlendim...

aynı gün içinde,biz void walkerda 2 wipe yedik kesmeden once,ilk wipedan sonra afk olduğumu söleyip müsade istedim,odanın bir tarafıdna duruyordum,geri geldimiğimde pozisyonlar alınmış blessler verilmişti,gittim her buffcıya teker teker whis atarak ,pelase dierek,excuse me diyerek ria ederek single buffları aldı,bomcu palanın önüne lgedim,aynen rica ettim,herkesle beraber bufflansaydın dedi,bufflanmadım işte diye cevap verdim bende,senin kaybın dedi,bravo vraide senin katkında su götürmez diyerek gittim,healra laf söylemeee prensiminide bozdum

aynı gece içinde void reaver a 3. denemeyi potlu yapmayı,ve gruulda gerkesiz 2 wipe yediğimizde farkettimki,pot kullanmıyor insanlar.

deli oldum.

abi raid guidlindeyiz,ot bok guildi değil,raid guildi,dallama dallama flaskları almıslar potlandım diyorlar,battle/guardian/wellfed/mana suerlar bide mana/wizard ot bok oil sürecek,potlanmak budur ulan.bi tane salak 120 ap flaskı içyim,noldu,ppotlandım,peki canım.

adam ölüyor healing pot içmiyor,heifin mana bitiyor,wand taklılıyoor.baktım diğer hunter viperda,ama fel mana bile içmemiş..

bunlar üst üste bindi,guildden çıkmaya karar verdim,konuscam bu aksam cl ve gm ile

öle

sinirlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...