Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adriano Fenerbahçe'de!

Mike

Öne çıkan mesajlar

nilep

ronaldo ya şişko diosan bişi bilmiosundur.

tabiki o büyük sakatlıgından sora eski haline dönemedi ama.adam ronaldo.kıçı büyük olabilir ama ayak aynı.fenerbahçe ronaldoyu alınca ronaldodan pres yapmasını top çalmasını beklemicek tabiki.alex var roberto carlos var.ronaldo nun alıcagı pasların haddi hesabı yok. ki adamı ceza sahasının oralara koy takılsın orda.herkesi pert eder
Sosyal ağlarda paylaş

Bu lige fazlasıyla yeter şu anki hali bile o doğru, ama toparlanabileceğini hiç sanmıyorum 31 yaşında adam. Kolay değil bu yaştan sonra toparlanmak.

Defans için 34 neyse forvet için de 31 o zaten. 32sinden sonra çökmeye başlar

[ Mesaj 18 Haziran 2007, Pazartesi - 22:53 tarihinde, Rewendor tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Adriano alinirsa Deivid zaten gider, federasyon niye beklensin. Hadi onu gectik, Adriano yabanci kontenjani kalmasa bile alinacaksa hazir anlasmaya varilmisken alir getirirler, Deivid'i de federasyonun kararina gore hallederler.

"Rivaldo GS'a haber gonderdi" diye haber yapan gazetelerin lafiyla baslik acmanin ne alemi var yani. Adriano zaten yeterince pahali bi futbolcu, Turkiye'ye getirmek icin Katar tarzi bi para teklif etmek gerektiginden daha da pahali oluyor, adam da bu yasta kariyerini on planda tutar zaten. Avrupa'nin buyuk bi kulubunde 5 milyona oynamak mi daha iyi Turkiye'de 6 milyona mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak hala yaa :D:D Evet evet, yanında eşantiyon olarak Ronaldinho'yu da alırsınız Barça'dan. Sonra Premier League'den de Rooney ve Ronaldo geldi mi tamamdır.

Başka bir arzunuz..

Ayrıca kaç kere topic açıldı yönetimden çok pis tiyo aldım 2 güne açıklayacaklar Baptista geliyor diye, adam açıklama yaptı reddettim Fener'i diye. Fotomaç'ın haberine mi inanalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Roberto Carlosun bitmiş bir oyuncu olduğunu söylemedim ki hiçbir zaman, hatta hala dünyanın en iyi 4-5 sol bekinden biri dedim, istersen eski konulardaki mesajlarımı okuyabilirsin, ya da ben buraya c/p yapabilirim çok istersen.

Hazır FB de almışken koyayım onu dedim, hala dünya karmasında oynayacak kapasitede. Ha şu anda en iyi mi? Değil. Ama hala en ünlüsü, hala da çok çok iyi bir oyuncu. Ama R:Carlos'a bişi demedim zaten ben hiçbi zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu sınırlamasını artık kaldırmasına kesin gözüyle bakan Fenerbahçe, Adriano'yu da transfer edecek. Sarı-lacivertliler, İnter'in süper forveti ile tüm şartlarda anlaştı. Adriano ise yaptığı açıklamada "Çocukluğumdan beri Zico'ya hayranım. Şimdi Roberto Carlos'u da aldılar. Zico'nun çalıştırdığı, Carlos'un da oynadığı
takıma seve seve gelirim" dedi

oke.
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho Galatasaray'da.

Transfer bombaları ardı ardına patlatan Galatasaray bir dünya yıldızına imza attırmaya hazırlanıyor. Dünyanın en iyi oyuncuları arasında gösterilen ve son dönemde kulübü FC Barcelona'da sorunlar yaşayan Ronaldinho Galatasaray yolunda. Kulübe yakın kaynaklarda edinilen bilgiye göre uzun süredir büyük bir gizlilik içinde yürütülen transfer çalışmaları artık sonuca ulaşmak üzere. Aradaki ufak prüzlerin de önümüzdeki bir iki gün içerisinde giderilleceği konuşuluyor. Barcelona'da son dönem teknik yönetim ve takım arkadaşlarıyla sorun yaşayan, son dünya kupasında beklenilen futbolu ortaya koyamayan ve geçtiğimiz günlerde kıl payı şampiyonluğu da ezeli rakibi Real Madrid'e kaptıran yıldız futbolcunun artık İspanya'da kalmak istemediği, Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı ve eşinin ikna edilmesine uğraşıldığı belirtiliyor. Barcelona'yla yapılan görüşmelerde, bonservis bedelinde indirim sözü alınırken transfer için devreye giren Özhan Canaydın'ın ortaklarından Haim Fresco "Tüm gelişmeler olumlu, Ronaldinho önümüzdeki sezon Galatasaray forması giyecek. Ufak bir iki prüz kaldı, onları da halledince sorun kalmayacak. " açıklamasında bulundu. Öte yandan asbaşkan Adnan Polat Ronaldinho transferinde çok büyük aşama kaydedildiğini, ancak bir aksilik çıkması durumunda Chelsea'da forma giyen Ballack ve Lampard'la anlaşmaya varıldığını ve bu iki oyuncudan birinin transfer edileceğini belirtti. Polat'ın sözlerine göre iki oyuncuyla da tüm prüzler giderilirken, iş sadece imzaya kaldı.

Aha madem öle ben de yazdım hemen bi haber :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...